anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomat domyślny

pwe1
#8 Zapaleniec#

Od pewnego czasu system domyślnie podaje adres paczkomatu, którego nie chcę używać. Przez całe lata było tak, że jak już raz wybrałem to zawsze miałem ten paczkomat, który ja wskazałem. Czy komuś z Allegro się wydaje że wie lepiej, do którego paczkomatu chcę dostawę? A może ktoś 'mądry pomyślał' że będzie to użyteczna opcja, śpieszę powiadomić, że nie ma nic bardziej irytującego w tym ustawieniu. Zawsze odbieram z paczkomatu, który mam po drodze z pracy i z domu też mi wygodniej. To że podpowiadany domyślny paczkomat jest w linii prostej troszkę bliżej nie oznacza, że jest najbliżej, jeszcze nie posiadłem umiejętności latania. Rozumiem, że pewne osoby muszą się wykazać żeby 'usprawniać' ciągle aplikację ale pewne rzeczy jak są dobre to się ich nie rusza. Proszę o skorygowanie w systemie tego nieużytecznego, irytującego, bezsensownego, nie logicznego i nikomu do niczego nie potrzebnego głupiego ustawienia.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pulkownik66
#19 Nestor#

@pwe1 To się nazywa - uszczęśliwianie na siłę

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

U mnie także przez bardzo długi okres czasu raz wybrany podczas zakupów paczkomat był zapamiętywany. 2-3 miesiące temu to się zmieniło i podpowiadany był paczkomat najbliższy w linii prostej, dla mnie niewygodny, więc za każdym razem trzeba było zmieniać jego adres. Od niedawna jednak wszystko wróciło do normy, czyli wybrany przeze mnie przy zakupach paczkomat został zapamiętany i nie jest to paczkomat najbliższy mojej lokalizacji.

oznacz moderatorów

pwe1
#8 Zapaleniec#

No niestety u mnie zmiana na pożądany paczkomat nic nie daje, przy następnym zakupie mam znowu podpowiadany niechciany.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pwe1  TAK TO TERAZ DZIAŁA , TEMAT JUŻ WIELOKROTNIE PORUSZANY . MOŻE SERWIS Z CZASEM DOSTOSUJE SIĘ DO WYMOGÓW KUPUJĄCYCH .WYSTARCZY WPROWADZIĆ OPCJĘ ,, ZAPISZ JAKO SZABLON ,,

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  dopiszcie do listy potrzeb

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria może wystarczy zapisać coś w komputerze,czy na fortepianinie-/nie wiem na czym piszesz/- jak podpowiadał ci @Knowhere żeby się nie drzeć w postach.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pulkownik66 PRZEPRASZAM ZA NIEDOGODNOŚCI smile

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Te przeprosiny zaczynają brzmieć jak "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?"😑

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Knowhere teraz dowa.... musiałem włączyć lupę .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria O proszę, jednak da się używać ułatwień dostępu:) To teraz jeszcze przeskaluj sobie interfejs w systemie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Knowhere OK OK PRZEPRASZAM ZA NIEDOGODNOŚCI 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pwe1 dziękuję za sugestię.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów