anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomaty 24/7 za pobraniem

marcintychy111
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem. Kupiłem 2 przedmioty na allegro i wybrałem płatność paczkomaty za pobraniem. Razem do zapłaty 136 zł. Zostało zamówienie podzielone na 2 przesyłki. Podczas odbioru jednej zapłaciłem 136zl za drugą też 136zl. Razem daje 272 zł. Dlaczego skoro razem było 136 zł na rachunku allegro potem to jakoś po odbiorze oddają? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Ile kosztował jeden przedmiot? Wychodzi na to, że 136 zł,  więc za dwa zapłaciłeś 272 zł. Jeśli jeden przedmiot kosztował 68 zł, to sprzedawca za dużo Ci naliczył. Napisz do niego, niech Ci zwróci pieniądze. Jeśli będzie z tym problem, daj znać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisałeś niezbyt jasno, ile powinno kosztować, czy tzn że za dużo czy dobrze?136zł na jednym rachunku czy 136 zł czy razem miało być.

oznacz moderatorów

marcintychy111
#7 Wielbiciel#

Za 2 przedmioty zapłaciłem razem 136 zł.   W Paczkomacie za pobraniem było 136 zł 1 przedmiot i drugi 136zl 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No więc zapłaciłeś 2 razy po 136 zł, czy razem 136 zł za oba przedmioty za pobraniem?  Ile miały kosztować te dwa przedmioty? Jak cena była na aukcji? Napisz to jasno i zrozumiale.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Na 99% zapłacił 136 zł z góry, a dodatkowo 2x136 zł przy odbiorze (bo najwidoczniej sprzedający się walnął, a OP nie wiem po co to w ogóle to odbierał w takim przypadku) - rozjaśniło się?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marcintychy111 napisz do sprzedawcy pewnie błąd w etykietach, to Ci odda na konto podwójnie pobrana opłatę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Leszeki1
#9 Pomysłodawca#

Zapłacił 2x po 136 zł tak rozumiem.Chyba miało być tylko 1x 136zł.

oznacz moderatorów