anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paserstwo platformy

daniel0x64
#9 Pomysłodawca#

Do współcierpiących kupujących na Allegro: jak myślicie, kiedy nasza kochana platforma osiągnie pułap paserstwa i zostanie pociągnięta od odpowiedzialności za ignorowanie zgłoszeń o sprzedawcach oferujących produkty podrobione/nieoryginalne oraz brak adekwatnych działań prewencyjnych? Ten problem na taką skalę zaczął się max 2 lata temu, więc nie jest to coś z czym nie da się walczyć. W sumie to takie polskie że “1% PKB” generowany jest w znacznym stopniu z paserstwa xD 

Dla mnie odznaka sprzedawcy “szybki zwrot pieniędzy” jest już równoznaczna z cwaniakami sprzedającymi podróbki ale zwracającymi pieniądze od razu jak ktoś się połapie. Allegro udaje debili do tego stopnia że ostatnio w dyskusji przeprosili mnie za to że “towar przyszedł uszkodzony” - tuż pod moimi dowodami na świadome wprowadzanie do obrotu towaru podrobionego przez sprzedawcę…

Drogie Allegro: wysłałem kilka zgłoszeń z formularza, a Wy nie odpisaliście na żadne i nie zablokowaliście żadnego konta którego dotyczyły zgłoszenia, mimo że z samych publicznych komentarzy jasno wynika że nie były to przypadki. 

Ten sam problem jest z cwaniakami co dodają do katalogu produktów duplikaty oryginałów pomijając pole “marka” i wrzucają opis taki żeby za zgodność z opisem nie można było się przyczepić. Ale za zgodność z prawem dalej można - także do platformy która takie regularne praktyki ignoruje. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

milka1234567890
#18 Luminarz#

Nie osiągnie, studnia bez dna.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

dopóki cwaniaki kupujący uważający sprzedawców za **piiip**ów, którzy nie potrafią wycenić

swojego towaru będą kupować bo tanio - to interes allegro będzie się kręcił

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Apetyt rośnie w miarę jedzenia i póki co idzie im to w boczki ale może kiedyś..... ,pomarzyć można.

oznacz moderatorów