anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Payu - pobrane pieniądze, status anulowany

wonder_woman61
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

placilam wczoraj poprzez aplikacje payu, pieniądze zostały pobrane, status jest „transakcja anulowana”. Co robić ? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mojosoft
#11 Animator#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wonder_woman61 Jeśli transakcja ma status "anulowana" klliknij przycisk [Ponów płatność] i wybierz ponownie opcję dostawy oraz metodę płatności. Środki, które zostały pobrane z Twojego rachunku bankowego, zostaną zwrócone na rachunek, z którego wpłata została wykonana.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

psibrat
#8 Zapaleniec#

_HolaOla_

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@psibrat Czytaj uważnie @_HolaOla_ dobrze wyjaśniła.

oznacz moderatorów

psibrat
#8 Zapaleniec#

lew433   nie odzywaj się lemingu bo nie rozumiesz tematu.   zabierają kasę a płatność jest aanulowana.   nie raz przypadkiem tylko jak płacę ponownie to to samo.   g*no mnie obchodzi, że mi kasę zwrócą za kilka dni (na razie nic nie zwrócili) jak ja nie mam teraz kasy ani towaru ani zakupu.    

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@psibrat Musisz poczekać do 3 dni roboczych aż pieniądze wrócą na konto, wtedy w zakładce Kupione Ponów płatność. Możesz już teraz ponowić płatność, pieniądze zostaną pobrane po raz drugi, a pierwsza, anulowana wpłata wróci automatycznie.

oznacz moderatorów

psibrat
#8 Zapaleniec#

markam43 nie da się bo jak robie wpłate to mi pobierają a płatność jest anulowana.   zrobie kolejną to będzie to samo.   czyli kradną mi pieniądze (na razie zwrotu nie dostałem - może przyjdzie za kilka dni ale ja nie mam kasy na kolejne zakupy.   kasy nie mam, towaru nie mam, wpłaty nie mogę zrobić.   JAJA po prostu sobie allegro robi. 

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@psibrat W takim razie poczekaj te 3 dni aż pieniądze wrócą i Ponów płatność. Prawdopodobnie za drugim razem już Ci nie anulują. A tamtemu dobrze napisałeś 🙂

oznacz moderatorów

psibrat
#8 Zapaleniec#

markam43  zrobiłem dzisiaj drugą wpłatę i tak samo anulowana i kasa zabrana.   nie robię więcej bo nie mam kasy na takie jaja a towar mi potrzebny.   allegro się zrypaało totalnie, trzeba się przerzucić na inne portale chyba albo kupować prosto ze sklepów. 

oznacz moderatorów