anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pieniądze ze zwrotu nie wpływają na konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
leon19051908
#8 Zapaleniec#

Witam. 

Minęły już 3 dni robocze od zlecenia zwrotu środków na konto przez sprzedawców,  a pieniądze z anulowanych zakupów nadal nie trafiły na moje konto. O co może chodzic? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@leon19051908 Allegro teraz realizuje przelewy nie w terminie do 3 dni tylko w terminie od 3 do 7 dni. 

To nie był jakiś przelew tradycyjny? Bo zdarzyło mi się już, że klient czekał na zwrot dobre 2 miesiące. 

oznacz moderatorów
leon19051908
#8 Zapaleniec#

Płaciłem przez Google Play. Dziwne to trochę  bo allegro w mailu informuje że pieniądze powinny być na koncie w ciągu dwóch dni roboczych, A w pomocy allegro znowu napisane jest że w ciągu 3 dni roboczych. Coś się nie mogą zdecydować 😅  

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Napisane jest że jak "anulujesz płatność" nie zakup, to sprzedajacy powinien zwrócić Ci środki w ciągu 2dni ale środki przechodzą przez PayU i po zwrocie do AF środki na twoje konto powinny wrócić w ciągu 3dni, to może być w sumie i 5dni.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@leon19051908 Środki ze zwrotu trafią na konto, z którego dokonywałeś płatności. Oznacza to, że środki ze zwrotu zasilą Twoje saldo w Google Play. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
leon19051908
#8 Zapaleniec#

Google Pay. Sorki mój blad 🤔

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@leon19051908 wrócą tam skąd wyszły. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@leon19051908 Jeśli do końca jutrzejszego dnia środki nie trafią na Twoje konto bankowe, to daj proszę znać. Prześlemy Ci potwierdzenia przelewów i sprawę będziesz mógł wyjaśnić ze swoim bankiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
leon19051908
#8 Zapaleniec#

Niestety w dalszym ciągu nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@leon19051908 dziękuję za informację! Poprosiłam o wysłanie do Ciebie potwierdzenia tego zwrotu, abyś mógł wyjaśnić to z wydawcą karty (w przypadku płatności Google Pay zwroty wpływają na kartę podpiętą do usługi), otrzymasz je w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
leon19051908
#8 Zapaleniec#

Pieniądze dotarły dzisiaj na konto. Dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie pisz tutaj - to jest bez sensu.

Najpierw napisz do sprzedawcy. Niech sprzedawca sprawdzi, czy Allegro zleciło zwrot tych środków. Jeśli sprzedawca nie miał na swoim koncie w ALL tej kwoty - to środki nie zostały zwrócone. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów