anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwszy dzień za nami, podziel się z nami swoimi pomysłami

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Cześć Kupujący!

Bardzo nam miło, że wczoraj dołączyliście do Allegro Gadane i niemal od razu pojawiło się kilka wątków dotyczących zakupów na Allegro z Waszej perspektywy. Dziękuję szczególnie autorom tematów - zakupy ratalne @YMs , ciemny motyw @lookso , nowe filtry @aijkw i Allegro Lokalnie @pinsplash , za pierwsze uwagi, spostrzeżenia i pomysły. Super, że tutaj jesteście. 

Natomiast najbardziej czekamy na opinie tych, którzy do tej pory tylko przyglądają się dyskusji. Jest Was tutaj jeszcze sporo, więc czekamy na Wasze głosy i mogę zapewnić, że nie gryziemy 😉     

Dziś zbieram od Was kolejne propozycje dotyczące zmian, które powinniśmy rozważyć. Czego tutaj dla siebie szukacie? Cenniejsze jest dla Was gotowe rozwiązanie danego problemu, czy po prostu możliwość dyskusji? Dajcie koniecznie znać 😉

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

kuba223311
#8 Zapaleniec#

KIlka kwestii i pytań z mojej strony poniżej 🙂

Fajnie by było, gdyby po przyznaniu punktu ta łapka się zakolorowała, bo nie widać, czy ten punkt się dodał czy nie.

Brakuje prywatnych wiadomości pomiędzy użytkownikami (przydałyby się).

Strona działa dosyć powoli (w porównaniu np. do Allegro; ale domyślam się, że po premierze będzie ok).

Zamierzacie zintegrować jakoś Gadane ze Smartem?

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@kuba223311 

  1. Info o przyznaniu punktu masz koło dzwonka, ale dodaje się on po kilku minutach.
  2. Wiadomości czy ja wiem czy to koniecznie, ale jak się da to czemu nie.
  3. Fakt strona działa trochę wolno.
  4. O jaką integracje Ci chodzi?

 

oznacz moderatorów

kuba223311
#8 Zapaleniec#

Co do tego dzwonka to te powiadomienia wszystkie też tak jakoś mało dynamicznie działają. 😉 

Chodziło mi o jakiś dział dla użytkowników smarta, z ciekawymi ofertami które użytkownicy mogli by sobie nawzajem przekazywać etc. Chociaż jak sobie tak teraz myślę, to pewnie byłoby tam dużo reklam od sprzedających 🤔

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

Ale takie Smark okazje masz tu 👇

https://allegro.pl/strefaokazji/smartokazje?&bi_m=mpage#lso 

I przestało działać dodanie zdjęć pod Firefox.

Nie działa ani na Chrome, ani na Firefox 

@msniezek 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kuba223311 już staram się odpowiedzieć 🙂   

1. Fajny pomysł, będziemy działać w tej kwestii. 

2. Prywatne wiadomości nie są dostępne i na razie nie planujemy ich dodania. 

3. Do tej pory raczej nie odnotowaliśmy takich problemów. 

4. Na razie nie, ale nie jest to wykluczone w przyszłości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lookso
#8 Zapaleniec#

Tak z kwestii samego działania Allegro Gadanie to przy paginacji komentarzy wkurzające jest to, że podczas kliknięcia na kolejną stronę, wszystko wczytuje się od nowa i scrolluje na samą górę do głównego posta - w momencie kiedy nie chce czytać posta tylko kolejne komentarze. I znowu trzeba przewijać do sekcji komentarzy, co przy większej liści stron robi się zniechęcające

oznacz moderatorów