anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

platnosc i zwrot blik

Client:71941102
#7 Wielbiciel#

Witam, przychodzę z problemem. Złożyłam zamówienie na kwotę 29,90 złoty w nocy platnosc została pobrana. Na drugi dzien dostalam maila z wiadomością o braku towatu w sklepie i o zwrocie gotówki.  Płaciłam przez blik. Po chwili od otrzymaniu maila dostałam powiadomienie o zwrocie gotówki i pieniądze pojawiły się na koncie. Natomiast w uznaniach historii przelewow brak dowodu otrzymania gotówki. Nie wiele myśląc wykonałam kolejny zakup ciesząc się z tych 29,90 zlotych ktore otrzymałam ponownie. Po jakiś 6 godzinach w aplikacji banku została pobrana kwota 29,90 złoty przez allegro. Mimo, że anulowałam zakup wcześniej i dogadałam się z firmą o zwarcie gotowki. Moje zdziwienie do dzisiejszego dnia jest ogromne (minely 24 h). Najpierw gotówkę pobrano, pozniej oddano lecz nie mam o tym potwierdzenia w moim banku, po czym znowu gotówka zniknęła. Mam brak 30 złotych na koncie  i brak towaru. Co zrobić???

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:71941102 taki zwrot allegro idzie do 3 dni roboczych od maila o zwrocie kasy 🙂  Więc poczekaj i wróć po 3 dniach jak by się nie pojawiły na koncie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:71941102
#7 Wielbiciel#

dziękuję za odpowiedź 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taka nieudana płatność wraca na konto w ciągu 3 dni.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:71941102 No więc pieniądze Ci pobrano, potem zwrócono, potem za kolejny zakup znowu pobrano i co? Masz jakiś zakup, czy go nie masz? Jeżeli masz jeden zakup za 29.90 to prawidłowo, że nie masz tych pieniędzy na koncie. Jeśli nie masz żadnego zakupu, sprzedawca ponownie zwróci wpłatę. Otrzymasz powiadomienie e-mail od Allegro o zwrocie. Zwrot trwa około 3 dni. Gdyby pieniądze nie wróciły i maila nie było, pisz do sprzedawcy. Jeśli mail będzie, a pieniądze nie wrócą, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

Client:71941102
#7 Wielbiciel#

nie mam właśnie zakupu za 29,90 bo z niego zrezygnowałam, zrobiłam zakupy w innym już sklepie gdzie wszystko gra. Pobrało jakby dwa razy. Pisałam już do sprzedawcy, a ten odesłał że pieniądze zwrócono i owszem, ale później znowu mi je odebrano z konta. Poczekam jeszcze te parę dni i napisze do Allegro 

oznacz moderatorów