anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączone zamówienie

Shop-Online24
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry 

Mam taki problem wylicytowałem od sprzedającego pięć przedmiotów chciałem je opłacić lecz nie zauważyłem że jeden nie ma opcji Smart. Zcaliło mi wszystko w jedno zamówienie, chciałem tą jedna rzecz bez smarta kupić z przesyłką kurierską, a resztę cztery rzeczy w opcji Smart ponieważ w razie zwrotu mam szybszą i wygodniejsza opcje , a przy wysłaniu wszystkiego razem będzie problem. Czy macie pomysł jak to obejść ? 

ShopOnline24_0-1687436932161.gif

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shop-Online24 przykro mi, ale nie da się tego rozłączyć. 
Przy zwrocie, jeśli przesyłka była różnymi metodami i tak możesz wybrać co konkretnie zwracasz i jaką metodą, więc to nie powinien być problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Shop-Online24
#8 Zapaleniec#

Czyli rozumiem że jeśli 4 produkty  było w smarcie i przyjdzie to kurierem wraz z produktem bez smarta to jak będę chciał to zwrócić to znajdę opcję zwróć za pomocą smart "paczkomat" ? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Shop-Online24 Nie, jak zapłacisz za kuriera poza smartem to zwrot czegokolwiek z zamówienia będzie płatny i sam będziesz musiał to zorganizować 😞 

Opłać wszystko paczkomatem to będziesz miał darmowy zwrot !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Shop-Online24
#8 Zapaleniec#

Ok , przeczytaj to jeszcze raz to co  napisałem jest tylko jedna możliwość bo to jedno zamówienie  🤷‍

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale po scaleniu co widzisz w zakładce "Moje zakupy":> szczegóły zwróć?

oznacz moderatorów

Shop-Online24
#8 Zapaleniec#

na górze mam tylko "opłać zakup" z lewej strony a z prawej mam "zapytaj o zakup" i "ukryj zakup" 
w szczegółach mam  tylko podświetlone  "zapytaj o zakup" " zgłoś problem" i "ukryj zakup" jaja są bo nawet nie mogę tego anulować no cyrk

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shop-Online24 czyli na formularzu płatności i dostawy do wybrania masz tylko metody dostawy dostępne w ofercie bez Smart? Nie ma tam dwóch przesyłek i możliwości wybrania osobnych metod? Mógłbyś podesłać zrzut ekranu na spolecznosc@allegro.pl

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Shop-Online24
#8 Zapaleniec#

nie mam nawet takiej opcji jak " metody dostawy "  jedynie jest : ustal kosz dostawy (opcja do wpisania ) 

oznacz moderatorów

Shop-Online24
#8 Zapaleniec#

wysłałem  ss 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shop-Online24 dzięki! Konsultuję to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shop-Online24 otrzymałam odpowiedź, przykro mi, ale żeby to zamówienie było Smart! to konieczne będzie anulowanie i ponowne zamówienie tym razem osobno tych czterech ofert ze Smart! i tej jednej poza. 
Ponieważ oferty nie mają wspólnej metody dostawy pojawia się info o ustaleniu szczegółów ze sprzedającym, ale jemu i tak to zamówienie nie wskoczy jako Smart! więc lepiej anulować, dać mu znać co się dzieje i zamówić ponownie, osobno. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Shop-Online24
#8 Zapaleniec#

Ok rozumiem , napisałem do sprzedającego przedstawiłem mu rozwiązanie już wcześniej i czekam na odpowiedz.  (ale to dopiero pewnie w poniedziałek będę mieć odpowiedz  ) Anulować nie mogę bo nie mam takiej opcji jedynie sprzedający może coś z tym zrobić. Dziękuję za pomoc szkoda że tak to jest zrobione i nic się nie da z tym zrobić.    

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Sprzedający nie może anulować zakupu.

oznacz moderatorów