anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejście do usuwania ocen, pozytywnych :D

Adekpol
#13 Ambasador#

Kilka dni temu otrzymałem ocenę pozytywną od Klienta

"Gorąco polecam wszystkim sprzedającego "

1/5 - Zgodność z opisem

5/5 - Obsługa Klienta

1/5 - Kosz wysyłki

 

Oczywiście poprosiłem Kupującego o jej usunięcie, wyjaśniając co nieco o statystykach jakości bla bla bla

Kupujący nie usunął, tak wiec napisałem z prośbą o usunięcie opinii do Allegro, z myślą że co za problem jest w usunięciu pozytywnej opinii na prośbę sprzedawcy

No i jednak jest problem, z powodu takiego iż nie wszystkie kryteria oceny są na poziomie 1/5, nie mogą usunąć opinii, jedynie może to zrobić Kupujący

W danej chwili czytając odpowiedź od Pani z obsługi Allegro, nie dowierzałem 

Jestem w stanie zrozumieć podejście do negatywnych ocen, da się to pokrętnie wytłumaczyć nie"logicznie"

ale nie rozumiem co stoi na przeszkodzie usuwania przez Allegro, pozytywnych ocen tym bardziej że Klient napisał w komentarzu ""Gorąco polecam wszystkim sprzedającego "" co chyba jednoznacznie określa jego stanowisko w opinii

 

Dziwie się że nie ma zezwolenia dla Sprzedających na usuwanie ocen pozytywnych przez samych siebie, już pomijam fakt tego że kryteria są całkowicie z dup*

Zgodność z opisem- Klient otrzymując nie ten produkt który chciał raczej nie wystawi pozytywa

Obsługa klienta- Mało kto kontaktuję się z Kupującym/Sprzedającym

Koszt transportu- Klient akceptuję koszt, płacąc za towar (pomijam widełki cenowe dla usług smart, który w 90% jest w zamówieniach, co oznacza to że koszta są ok. patrząc na regulamin Allegro, oni te ceny akceptują wiec czemu ktoś może negować odgórnie ustalone kwoty)

 

Czasami zastanawiam się czy może to ja mam coś źle w głowie poukładane a mój tok rozumowania jest bezsensu? 🙄

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

intimishop
#8 Zapaleniec#

Mam takie samo zdanie co do podejścia do usuwania komentarzy. Wszystkie zawsze są zgodne z regulaminem.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Aktualnie są usuwane tylko jeśli są w nich obelgi lub przekleństwa.

oznacz moderatorów