anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzana aukcja opis nie zgodny z przedmiotem

mati2378
#8 Zapaleniec#

Hej.

Znalazłem aukcje na allegrolokalnie na której jest sprzedawany laptop nie zgodny z opisem oraz zdjęcia są z innego portalu aukcyjnego na którym są te same zdjęcia i opis lecz nieco ulepszony opis a zdjęcia są tak poucinane żeby nie było widać uszkodzeń a w opisie nie ma opisanych wad chociaż jest ich kilka.

Na innym portalu jest opisane

-wyłamany róg jak na zdjęciach

-dwa ledwo widoczne paski na matrycy chyba odciśnięcie .

- Matryca: Dotykowa IPS 2560x 1440

W opisie na allegrolokalnie jest napisane matryca oled.

No i różnica między miejscowością sprzedaży.

Mogę się mylić może laptop został naprawiony, ulepszony i ponownie wystawiony przez innego sprzedającego.

Co o tym myślicie?

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/lenovo-yoga-x1-oled-i7-16-gb-lte-rysik-wacom 

 

https://**piiip**/lenovo-yoga-x1-i7-16gb-256ssd-dotyk-3k-2560x1440-bat-4-h-wolka-orlowska-2-0010c9-nr67166386  

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

ja myślę jak to jest być kapustą

oznacz moderatorów

mati2378
#8 Zapaleniec#

Aukcja z innego portalu oznaczana piip

[edycja]

dodałem link z google pierwsza strona na sprzedajemy

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mati2378 Jeśli według Ciebie dana oferta łamie regulamin Allegro prześlij proszę do nas zgłoszenie przez "zgłoś naruszenie zasad". Ta opcja jest dostępna na dole strony. Sprawdzimy ją dokładnie i zweryfikujemy, czy jest zgodna z naszymi zasadami, ale tylko naszymi, a nie w innych serwisach, bo to nie jest kwestia dla nas. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mati2378 Myślę, że taki laptop nie jest "białym krukiem" > pewnie wyprodukowano ich setki > a bezpodstawnie siejesz panikę > powiększałem i oglądałem zdjęcia na aukcji i nie są poucinane > na zdjęciu nr. 2 widać dokładnie cały laptop > bez ucinania zdjęcia

Czyżby konkurencja?

oznacz moderatorów

mati2378
#8 Zapaleniec#

To chyba nie do końca na 3 zdjęciu widać logo innego portalu aukcyjnego ucięte (w prawym dolnym rogu. Widać pęknięcie które nie zostało opisane. A laptop Wizualnie 9/10. (minimalne ślady użytkowania. Niby małe pęknięcie ale nie widać dokładnie. A na innym portalu widać zdjęcia które są większe

oznacz moderatorów