anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podszywją się pod allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
wala2991
#7 Wielbiciel#

Witam , czy ktoś się spotkał z czymś takim? Dostałam właśnie list, niby z allegro , ale jakiś podejrzany jest. Jest to wezwanie do zapłaty dla klienta który posługuje się loginem "Client:44103380" nie ma podanej żadnej nawzy firmy, numeru telefonu tylko nr konta i kwota do zapłaty 19zł. Nic za taką kwotę nie kupowałam. Jeszcze jedno mnie zdziwiło, przekręcili moje nazwisko i w adresie nie ma nr domu tylko sama miejscowość. Może ktoś dostał podobny list?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
wala2991
#7 Wielbiciel#

@Knowhere hmm myślę, że bym pamiętała, że zakładałam inne konto. Od kilku lat to samo konto allegro to samo poczta e-mail

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wala2991 Tylko rozważam możliwości. Uwierz, że byli tu już tacy, którzy zakładali wątek pisząc (niemalże z pretensją), że coś kupili i nie mają tego w kupionych, po czym okazywało się, że kupili to z całkiem innego konta niż pisali, by na koniec być zdziwionymi, że mają jeszcze inne konto🤣
Albo zakładając wątek, bo mieli jakiś problem, potrafili w nim pisać np. z trzech różnych kont.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wala2991
#7 Wielbiciel#

@Knowhere wiem, że oszustów nie brakuje. Możecie wierzyć lub nie ale nie robie takich numerów

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wala2991 Nigdzie nie napisałem, że ktoś, kto ma więcej niż jedno konto od razu jest oszustem. Chociaż fakt, tacy też się zdarzają.

Czyli to jednak był list od allegro, a Ty pechowo masz takie same nazwisko jak "poszukiwany" listem (bynajmniej nie gończym)😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

W ostatnich miesiącach allegro zaczęło wysyłać przedsądowe wezwania do zapłaty za zaległą prowizję, takim zwykłym, papierowym listem (w sensie "s-mailem", a nie e-mailem) - może to właśnie to, a OPka po prostu zapomniała, że w ogóle miała konto o takim loginie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów