anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podszywją się pod allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
wala2991
#7 Wielbiciel#

Witam , czy ktoś się spotkał z czymś takim? Dostałam właśnie list, niby z allegro , ale jakiś podejrzany jest. Jest to wezwanie do zapłaty dla klienta który posługuje się loginem "Client:44103380" nie ma podanej żadnej nawzy firmy, numeru telefonu tylko nr konta i kwota do zapłaty 19zł. Nic za taką kwotę nie kupowałam. Jeszcze jedno mnie zdziwiło, przekręcili moje nazwisko i w adresie nie ma nr domu tylko sama miejscowość. Może ktoś dostał podobny list?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
LEW433
#21 Demiurg#

@wala2991 Wali oszustwem.

oznacz moderatorów
Rad-Stol
#12 Orędownik#

jeżeli mail nie jest na 100% od allegro to zgłoś na policję próbę wyłudzenia. Ale dobrze że informujesz też innych 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@wala2991 Ignoruj takie wiadomości- to częste próby wyłudzenia.

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

@wala2991 "List" w sensie Pocztą ? jeśli jest to fizyczny list, to coś mi się zdaje że coś Pan/Pani kupowała i Sprzedający, czy Kupujący ma jakieś roszczenie które wymaga pewnie wyjaśnienia. Jeśli "list e-mail" to olać.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@terazauto  A jak to odczytałeś że ma roszczenia?Wyjaśnić ? Kto i co?

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

ważniejsza jest odpowiedź na pytanie czy jest to "list" czy "mail". Resztę potrafisz sobie dopowiedzieć.

oznacz moderatorów
wala2991
#7 Wielbiciel#

oznacz moderatorów
wala2991
#7 Wielbiciel#

Tak list pocztą, nie ma żadnego podpisu, nazwy firmy tylko ten login

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wala2991 List od allegro przychodzi w ich firmowej kopercie z nadrukami.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wala2991
#7 Wielbiciel#

W takiej kopercie był list, będę kontaktować się z administratorem allegro bo na 100% nic za taką kwotę nie kupowałam. Robiłam ostatnio zakupy na allegro ale wszystko opłacone i paczki dotarły do mnie

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wala2991 Załączonej grafiki nie widzi nikt prócz Ciebie, dopóki nie zaakceptuje jej któryś z moderatorów. A koperta wygląda tak, jak poniżej (spod "okienka" usunąłem tylko jakiś śmieszny ichniejszy kod kreskowy nadrukowany pomarańczowym kolorem - nie wiem co tam jest zakodowane i czym to odczytać, więc na wszelki wypadek ocenzurowałem).

koperta.png

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wala2991
#7 Wielbiciel#

Dokładnie w takiej kopercie był list

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wala2991 Konsultuję już Twoją sprawę z zespołem odpowiedzialnym za płatności. Jak tylko uzyskam odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
wala2991
#7 Wielbiciel#

Ok będę czekać

oznacz moderatorów
wala2991
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ czy może wie Pani coś na temat tej sprawy?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wala2991 Tak, otrzymałaś już od nas wiadomość, dlatego sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. Udało mi się wyjaśnić tę sprawę i ze względu na zbieżność nazwisk prawdopodobnie doszło tutaj do pomyłki w trakcie dostarczenia tego listu. Bardzo CIę przepraszam za zaistniałą sytuację i uznaj proszę to wezwanie do zapłaty za nieważne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wala2991 To jest przedsądowe wezwanie do zapłaty za zaległe prowizje (sprzedaż), jeśli już, a nie za zakupy.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wala2991
#7 Wielbiciel#

Knowhere nigdy nic nie wystawiałam na sprzedaż😕

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wala2991 Z konta, z którego właśnie piszesz, może i nie. Ale tam jest jakiś inny nick - może miałaś konto, o którym nie pamiętasz?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów