anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc w zamówieniu

Client:42101896
#7 Wielbiciel#

A Ja mam pytanie. Zamawiając dany przedmiot sprzedający miał dostępny przedmiot 1z 4. Zamówiłem za pobraniem. Dostałem wiadomość na e-maila że dany produkt zostanie dostarczony w danym dniu pod wskazany adres. Po dwóch dniach dzwoni do mnie sprzedawca z informacją że na chwilę obecną nie mają towaru bo został wyprzedany. Sprzedawca zapewnił mnie że przedmiot będzie wysłany za kilka dni jak tylko go otrzyma z zagranicy " Ja tak podejrzewam" Dnia 20.01.2021 będzie już miesiąc jak czekam na zamówienie. Co mogę z tym zrobić??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:42101896 Została zawarta prawnie wiążąca umowa i możesz domagać się wydania rzeczy. Otwórz Dyskusję, zapytaj o przesyłkę i po 24 godzinach poproś tam o pomoc Allegro - https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Po pierwsze skontaktuj się z sprzedawcą i spytaj o co chodzi. Jeżeli nie chcesz dalej czekać odstąp od umowy i poproś o zwrot środków. Jeżeli będą problemy z kontaktem otwórz dyskusje. Jeżeli będą problemy z dyskusją skorzystaj z POK. 

oznacz moderatorów

Client:42101896
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:42101896 Odstąp o umowy, kup u innego. Masz za pobraniem, więc uważam że nie warto ciągać się po "urzędach".

oznacz moderatorów