anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc

Minkk
#1 Nowicjusz#

Witam niedawno zrobiłem wieksze zakupy w sklepie o nazwie lumarko wszystko ok nie licząc tego że butelki z detergentami troche wylały co sie zdarza w transporcie rozumiem.Nie dostałem jednego ze wszystkich zamówionych produktów nawet nie nagrałem otwarcia paczki nie wiem co robić przecież nie napisze do sprzedajacego że jednego produktu nie było bo oleje zrzeknie się a ja też nie mam jak udowodnić że było inaczej potem przerzałem ten sklep i oczywiście sporo negatywów jeśli da sie z tym coś zrobić i ktoś wie co bardzo prosze o pomoc 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Minkk jak wylało i paczka mokra to spisuje się protokół szkody od razu lub do 7 dni od odbioru jak nie było widać z zewnątrz 🙂

Co do braku to tak napisać do sprzedawcy reklamację z prośbą o dosłanie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz zawsze możliwość omówienia tego ze sprzedającym, powinieneś od razu się z nim porozumieć, otwórz dyskusję opisz sytuację, za towar do momentu odbioru odpowiada sprzedajacy: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Po co ma otwierać sprzedawcy dyskusje? Przecież na allegro istnieje komunikator, zadaj pytanie sprzedając to druga możliwość.Dyskusje otwierasz jeśli sprzedawca nie przyjmuje reklamacji, robi jakieś problemy.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@artur8225-a1: Nie ma sensu korzystać z komunikatora.

Trzeba od razu zakładać dyskusje. Tylko ta forma komunikacji sprowokuje sprzedawce do dialogu.

Jesli masz dalej jakies watpliwosci dam ci prościutki przykladzik: piszesz przez komunikator pytania dotyczace produktu. W 9 przypadkach na 10 odpowiada automacik: super fajnie, ze napisales! odpowiedmy tak szybko jak to bedzie mozliwe. I co? gufno. Merytorycznej odpowiedzi w 9 przypadkach na 10 brak (np. drukarki: jaki mają dokladnie przebieg).

oznacz moderatorów