anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POMOCY - zepsute wyszukiwanie produktów

renja13
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Bardzo proszę o pomoc! Chciałam wyszukać przedmiot - procesor i3-6100T. Ustawiłam sortowanie od najniższej ceny, dodałam kilka filtrów, żeby nie pokazywało ofert z uszkodzonymi, i oto "wyniki" wyszukiwania, którymi Allegro splunęło mi w twarz:

ZEPSUTE WYSZUKIWANIEZEPSUTE WYSZUKIWANIE

 

Pomijam fakt, że najtańsza oferta jest na samym dole, bo to nie jest największy problem... Największym problemem jest fakt, że Allegro twierdzi, że najtańsza oferta kosztuje ponoć 60 zł, ALE gdy kliknęłam na "porównaj X ofert" w jednym z wyników, to okazało się, że istnieje prawie dwa razy tańsza oferta!!!

Jak mogę przywrócić normalne wyniki wyszukiwania??? Bo w tej chwili nie jest to prawidłowe wyszukiwanie, tylko jakiś nieśmieszny żart!!!

Pomocy!

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

LEW433
#21 Demiurg#

@renja13 To nic nie da że wezwiesz moderację, tak ma działać- nie kumasz, to celowe działanie Allegro.

oznacz moderatorów

EwelinkaGasiorek
#2 Obserwator#

Dramat, czyste oszustwo

oznacz moderatorów

alleloombard1119
#8 Zapaleniec#

Do tego ewidentnie spadła sprzedaż, ludzie mało nawet o co pytają i to jeszcze po wypłatach.

Ewidentnie jest problem ze znalezieniem produktu.

oznacz moderatorów

renja13
#8 Zapaleniec#

Oczywiście, że sprzedaż spadła i z pewnością będzie nadal spadać - przecież nikt normalny nie będzie się męczył z wyszukiwarką, która jest niefunkcjonalna.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Wygląda na to, że Allegro powinno zostać troszkę podregulowane 😁

YouTube -> /watch?v=oBDuv3fPstg

oznacz moderatorów

pksprzedaz
#7 Wielbiciel#

Porady co do prowadzenia biznesu to oni chyba dostają z **piiip**su.

Coraz rzadziej korzystam z Allegro. Jeśli to permanentna zmiana, to dla mnie to będzie koniec współpracy.

oznacz moderatorów