anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomyłka przy wypełnianiu przelewu.

ska_kubiak
#1 Nowicjusz#

Witam. Pomyliłem się podczas wysyłania pieniędzy Sprzedającemu. Pomyliłem cyfry w " tytule przelewu". Czy to może sprawić, że pieniądze nie dotrą? Z konta pobrano kwotę za zakup, a płatność nadal nie jest zakonczona.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@ska_kubiak  nie dojdą, napisz do allegro podsyłając potwierdzenie przelewu to przekierują 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@ska_kubiak - jeśli pomyliłeś cyfry w tytule przelewu, a nie w rachunku to nic się nie stanie. Z czasem kasa się zgodzi. To tak jakbyś zrobił literówkę w nazwisku - na nic nie ma wpływu. Gorzej jeśłi Ci się palec omsknął w numerze rachunku - to przy wysokiej dozie pecha kasa zniknie bezpowrotnie, chyba że trafisz na uczciwego odbiorcę.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@terazauto  Nie ma takiej opcji  żeby pomylić cyfry w rachunku.  Dwie pierwsze  cyfry  to tzw. suma kontrolna  i  jeżeli się nie zgadza z  resztą  cyfr,  to  bank  wpłaty po prostu nie przyjmie.

A   cyfry w  tytule  są  ważne  dla  odbiorcy  wpłaty, dla  sprzedającego. Jeśli  sprzedający ma dużo  klientów i dużo wpłat  to może być kłopot,  trzeba  mu  wytłumaczyć problem mailem albo  poprzez "zadaj pytanie"

Trzeba pisać,  dzwonić  do  sprzedającego, nie  zawracać  d##y  Allegro.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@br. - i dlatego napisałem "przy wysokiej dozie pecha". Niejednokrotnie widziałem, słyszałem, że kasa została przelana na niewłaściwy nr konta przez pomylenie (zamianę) cyfr. Ale dziękuję za informację. Nie potrzebowałem - ale dziękuję.

oznacz moderatorów