anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomyłka z przesyłkami w paczkomacie

MAMY ROZWIĄZANIE!
kvcpr370
#9 Pomysłodawca#

Witam, mam problem, miałem 2 przesyłki zwrotne, wczoraj przez pomyłkę wrzuciłem inną paczkę zwrotną niż która była zgodna z prawidłowym kodem. Dzwoniłem dzisiaj na infolinie i otrzymałem odpowiedź, że nie ma możliwości otworzenia skrytki żeby dać tą poprawną i problem jest w tym, że ten sprzedawca musi odesłać na mój adres i nie wiem czy na mój koszt oraz czy muszę zapłacić żeby wysłać prawidłową paczkę do tego samego sprzedawcy... jakie są możliwości ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

@kvcpr370 no niestety będzie kosztowny zwrot. Musisz zapłacić za ponowna wysyłkę dla sprzedawcy do Ciebie i potem zapłacić za odesłanie poprawnego zwrotu do sprzedawcy

oznacz moderatorów
kvcpr370
#9 Pomysłodawca#

ile może mniej więcej wyjść ?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Zależy jak dogadasz się ze sprzedawcą. Jeżeli kupiłeś na paczkomat to sprzedawca może Ci wysłać za 8.99 a ty do niego możesz najtańsza jakoś opcja poczty polskiej lub kurierem.zalezy co to za rzecz. Twój koszt wysyłki do sprzedawcy może Cię kosztować ok 15 zl

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kvcpr370 oczywiście że musisz zapłacić za odesłanie i ponowną wysyłkę 😞 możesz spróbować napisać do sprzedawców może się zgodzą przesłać to między sobą unikniesz jednej wysyłki, wtedy przelejesz im kasę za paczkomat lub kuriera ( zależy jak się dogadacie ) 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kvcpr370
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze mam pytanie, jeżeli mam napisany prawidłowy kod na paczce to jest szansa, że kurier zwróci na to uwagę i zmieni to w systemie ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że jest szansa na otwarcie tylko In Post robi pod górkę, z pewnością może i zrobiłby to kurier ale trzeba byłoby na niego trafić.😁 Może zwróci może nie, któż to wie.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@kvcpr370  szansa jest ale bardzo wątpię. Do otwartej skrytki nakleja tymczasowa etykietę na paczkę wyjęta. Czyli otwiera się skrytka nakleja na nią etykietę żeby się nie namieszało na samochodzie. 

oznacz moderatorów