anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pomyłkowo mam dwie wysyłki ale zapłaciłem za jedną

1956stach
#7 Wielbiciel#

zrobiłem kup teraz i na bankowosci sie zawiesiło wiec znowu kupiłem kup teraz doszło do zakupu i teraz mam w kilku przesyłkach jak mam usunąć to niedokończone zakup?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Do jednego zakupu wyślij sprzedawcy mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, możesz też ten zakup anulować lub zrobić zwrot w zakładce Kupione. Jeśli chcesz nieopłacony zakup trwale usunąć z zakładki Kupione, zaznacz go po lewej stronie i na dole kliknij Usuń. Wcześniej jednak odstąp od umowy.

 

  1. Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

Jeśli nie ma takiej opcji;

 

  1. Wejdź w Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

 

oznacz moderatorów

1956stach
#7 Wielbiciel#

TO jest jeden produkt i tam jest tylko dopłać?

oznacz moderatorów

1956stach
#7 Wielbiciel#

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@1956stach Jak 1 produkt tzn że nie kupiłeś, ale zeszło z konta 2 razy?-nie, więc nie ma co się przejmować.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@1956stach czyli kupiłeś niechcący 2 razy to samo? Najlepiej skontaktuj się ze sprzedającym, on wie najlepiej jak wygląda sytuacja i co zrobić🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@1956stach Zdjęcie jest ukryte.

zrobiłem kup teraz i na bankowosci sie zawiesiło wiec znowu kupiłem kup teraz

Jeśli dwa razy zrobiłeś Kup teraz, to powinieneś mieć w zakładce Kupione 2 takie same przedmioty. Jeżeli masz tylko jeden, to nie kupiłeś dwa razy. Co to znaczy "mam w kilku przesyłkach"? Opisz to w sposób jasny.

oznacz moderatorów

1956stach
#7 Wielbiciel#

wyżej dałem screna

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wygląda na to, że kupiłeś 2 przedmioty, które zostały wysłane w 2 oddzielnych przesyłkach. Po odebraniu paczek możesz jedną odesłać w ramach odstąpienia od umowy. Sprzedawca zwróci Ci wpłatę.

oznacz moderatorów

1956stach
#7 Wielbiciel#

tylko zapłaciłem raz bo pierwszej się zawiesiło w płatnosciach

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprawdź konto, być może masz pobraną kwotę 2 razy. Zobacz też w zakładce Kupione czy przy produkcie nie ma informacji o 2 sztukach.

Może sprzedawca się pomylił i wysłał Ci dwa razy to samo przy jednej wpłacie?

 

oznacz moderatorów

1956stach
#7 Wielbiciel#

ok z banku zostało raz pobrane 

oznacz moderatorów