anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Popełniłam błąd i przelałam złą kwotę zamiast 122,99 wpłaciłam 122zł.

MAMY ROZWIĄZANIE!
agus2385
#8 Zapaleniec#

Witam, 17.04 złożyłam zamówienie i opłaciłam dziś zauważyłam ,że płatność jest nie zakończona. Popełniłam błąd i przelałam złą kwotę zamiast 122,99 wpłaciłam 122zł. Co dalej robić?  Anulować i opłacić jeszcze raz? Dopłacić brakujące 0,99gr jak to zrobić?   Jeżeli anuluje i opłacę jeszcze raz to czy te 122zł z pierwszego przelewu wróci samo na konto?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
kostas11
#21 Demiurg#

Podstawowe pytanie jak była robiona płatność że została edytowana kwota ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
agus2385
#8 Zapaleniec#

miała być szybkim przelewem z millenium, ale był problem z logowaniem do banku. Po 5min dałam opłać ponownie przelewem tradycyjnym i okazuje się że źle wpisałam kwotę

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

A skąd nr konta ? przy szybkich płatnościach, musi być odpowiedni tytuł, prawdopodobnie wpłata poszła w kosmos, pisz do allegro podsyłając potwierdzenie przelewu niech szukają i przeksięgują wpłatę do sprzedawcy oraz spytaj się jak masz dopłacić resztę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Przy tradycyjnym Allegro podaje numer konta.

oznacz moderatorów
agus2385
#8 Zapaleniec#

szybki przelew nie doszedł do skutku. W koszyku miałam dwie rzeczy które później opłacałam tradycyjnym przelewem pierwsz już jest wysłana druga przez prawdopodobnie mój błąd wisi

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

I będzie wisiała, dopóki nie anulujesz i nie ponowisz płatności.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tylko przy przelewie tradycyjnym przez PayU mógł powstać taki błąd. Anuluj, kwota wróci na Twoje saldo Allegro Finanse. Po anulowaniu ponów płatność.

oznacz moderatorów
agus2385
#8 Zapaleniec#

tak się teraz zastanawiam mam dane z przelewu, czy jeżeli na te dane dopłacę tą kwote czy przelew pójdzie dalej...?

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie, trzeba wygenerować nowy przelew po anulowaniu tamtego. Może być też tradycyjny, a może być szybki.

oznacz moderatorów
agus2385
#8 Zapaleniec#

Kupuje sporadycznie, czy z Allegro Finanse potem trzeba jakoś przelać te środki na moje konto?

 

oznacz moderatorów
agus2385
#8 Zapaleniec#

Tylko przy przelewie tradycyjnym przez PayU mógł powstać taki błąd. Anuluj, kwota wróci na Twoje saldo Allegro Finanse. Po anulowaniu ponów płatność.

 

chodzi mi o to jak zrobie drugi przelew to ten pierwszy pójdzie na Allegro Finanse i czy z Allegro Finanse potem trzeba jakoś przelać te środki na moje konto?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@agus2385 

Musisz podpiąć sobie pod Allegro własne konto bankowe do wypłat i zlecić wypłatę gdy pieniądze wpłyną. Zamiast konta można ustawić wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-...

 

oznacz moderatorów
agus2385
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc. Po anulowaniu płatności pieniądze od razu wróciły na prywatne konto

oznacz moderatorów