anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potrzebuję pomocy

Client:86682336
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, bardzo proszę o pomocy. Nie mogę wejść na stronę Allegro normalnie, tylko przez maila od Państwa. Kiedy wchodzę żeby zalogować się, cały czas jest napisane że podaje zły adres e-mail lub konta, nie pomoga nic. I dzisiaj złożyłam zamówienie, ale nie zauważyłam gdzie muszę wpisać numer zamówionej farby, tak i nie wpisałam. Sprzedawca nie będzie wiedział co musi mnie wyslac. Nie mam pojęcia jak można to zrobić. Może Państwo wie w jaki sposób to zrobić prawidłowo. Bardzo proszę o pomocy w rozwiązaniu tych dwóch problemów.

--

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

br.
#21 Demiurg#

1.  Skanowanie antywirusowe

2.  Jaki sprzęt?  Komputer?  Smartfon?   Jaka przeglądarka?  Chrome?  Firefox?

3. Jeżeli farba jest już  zamówiona  numer koloru  można wysłać  osobnym mailem.

  Ale nie  radzę  prowadzić  dalszej korespondencji z tego  komputera / smartfona  lecz przejść na inny  sprzęt.

 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:86682336 zdecydowanie, tak jak pisze @br. potrzeba więcej informacji 🙂 Przede wszystkim napisz do do nas w sprawie logowania tutaj. Następnie, gdy już odzyskasz dostęp do konta napisz do sprzedawcy, na jakim kolorze farby Ci zależy.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:86682336 Zainstaluj aplikację od nowa Możliwe także że masz dodane do bokujących

oznacz moderatorów