anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potrzebuje natychmiast zwrot

Client:44346717
#7 Wielbiciel#

Sprzedający twierdzi ze zwrócił koszty poprzez Allegro wczoraj,  do dziś nie otrzymałem zwrotu od Allegro a jest mi potrzebny natychmiast do opłacenia nowego zamówienia co zrobić 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:44346717 nic, jak anulowałeś to jest odstąpienie a tu sprzedawca ma do 14 dni a jak zleci to allegro ma do 3 dni roboczych na zaksięgowanie takiego zwrotu Tobie 😄

A jak to zakup i zwrot na Allegro Pay to nawet do 10 dni się to rozlicza 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:44346717
#7 Wielbiciel#

No chyba sobie ze mnie w tym momencie żartują sprzedająca nie dotrzymał terminu towaru bo kurier zgubił paczkę bardzo duża na palecie o dużej wartości i mój termin towaru gdzie ja go muszę wręczyć mija dziś nie mając na to pieniędzy żeby zakupić towar na miejscu u siebie wiec jakim prawem Allegro przetrzymuje pieniądze skroro nawet nie otrzymałem paczki 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:44346717 To nie wina sprzedającego, że kurier zgubił przesyłkę a terminy na zwrot regulują przepisy. Księgowanie przelewów również trwa - nikt nie "przetrzymuje" Twoich pieniędzy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44346717 ,,bo kurier zgubił paczkę ,, kupując na odległość z wysyłką niestety trzeba się z tym liczyć .

oznacz moderatorów

Client:44346717
#7 Wielbiciel#

W jakich my czasach żyjemy żeby zgubić paletę, nie będę się o to sprzeczać czy da się skontaktować z Allegro telefonicznie ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44346717 Nie da się, kontakt jest tu ale jak masz maila od Allegro to w 3dni masz tam skąd wyszły, za taką przesyłkę nie odpowiada Allegro ale sprzedajacy: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

Client:44346717
#7 Wielbiciel#

Ale tu chodzi o zwrot nie o przesyłkę zaznaczyłem zwrot towaru którego nie dostałem i nagle zwrot trwa długo a jak robiłem zwrot z pół roku temu uszkodzonej części to zwrot przyszedł w tym samym dniu wiec jaka polityka ze akurat teraz potrzebuje tych pieniędzy odrazu 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@Client:44346717 Jeżeli sprzedawca już zwrócił Ci pieniądze przez Allegro Finanse to na pieniądze możesz w zależności od sposobu zapłaty czekać do 7 dni ROBOCZYCH ! 

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Kiedyś mnie się udało. Raz.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów