anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powerbank godny uwagi

zgredek1406
#7 Wielbiciel#

witam.. poprawa.. chciałabym się poradzić w wyborze kupna porządnego powerbanka:

istotne wymogi :

  • posiadanie w swojej konstrukcji dwoje portów USB umożliwiających jednocześnie ładowanie dwóch urządzeń przy pomocy użycia oryginalnie otrzymanych z tymi telefonami kabli USB z wejściem typu C czy Micro USB (ta informacja wydaje mi nie jest zbyt potrzebna bo zależy mi praktycznie na wejściu/wyjściu kabli USB bez znaczenia jakiego są typu bo kable USB posiadam swoje , powerbank zapewne ładowany jest za pomocą “ swojego “ kabla USB z odpowiednią dla niego typu końcówką dodanego oryginalnie do zakupu produktu)
  • pojemność minimum 20000 mAh
  • wbudowany wyświetlacz LCD informujący o stanie faktycznym naładowania powerbanka 
  • idealnie gdyby urządzenie posiadało układ czujników ochronnych , który zabezpieczy przed przeładowaniem, zwarciem czy rozładowaniem ( fajnie gdyby alarmował o niekompatybilności “ prądowej ?” między urządzeniem ładującym, a ładowanym
  • koszt jaki mnie interesuje i który by mnie w pełni zadowolił to granica 200zl +/- 20zl już z kosztami dostawy czy to kurierem czy paczkomatem

Rady , uwagi , porady mile widziane .. chęć zaopatrzenia się w dany produkt mam nadzieję że wyjaśniłam czytelnie i zrozumiale bo na próżno w mojej wypowiedzi szukać mocno technicznych i profesjonalnych określeń czy nazw danych czynności czy funkcji . 

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0