anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pozytywna opinia jako warunek wzięcia udziału w losowaniu organizowanym przez sprzedającego

Maryushi
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry!

Odebrałem właśnie paczuszkę, a w niej znajdywała się ulotka reklamująca losowanie (konkurs?) organizowane przez sprzedającego. Warunkiem wzięcia udziału w owym losowaniu jest zamieszczenie pozytywnej opinii (3x 5 gwiazdek) oraz użycie jednego z wylistowanych słów w tekstowym polu komentarza.

Dla mnie to wygląda jak znane z **piiip**a "kupowanie" opinii, zwłaszcza że wygrać można przedmiot głównego typu, którym handluje owy sprzedający.

Czy takie manipulowanie opiniami jest zgodne z regulaminem Allegro? Na razie pomijam kwestię tego czy zakup czy nie...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Marcinos001
#8 Zapaleniec#

Mi to bardziej wygląda na zachętę aby dawać opinie, bo z doświadczenie wiem, że nie wszystkim się chcę 🙂 wątpię, że ktoś niezadowolony z zakupu dałby pozytywa żeby wziąć udział w konkursie.

A co jest do wygrania? 😄 i jakie słowa masz do wyboru? typu "super", "extra", "przesuper"? 😄 to może i jednak masz rację z tym kupowaniem opinii 😉

oznacz moderatorów

Maryushi
#7 Wielbiciel#

Do wygrania jest, tak jak wspominałem, przedmiot głównego typu, którym handluje owy sprzedający (o wartości ok. 30-50 zł). Wymagane słowa to oczywiście same superlatywy, tak.

I serio, automatyczna cenzura wycięła nazwę sklepu Jeffa Bezosa...? 😒

oznacz moderatorów