anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba oszustwa przez sprzedawcę

Client:50291822
#1 Nowicjusz#

Witam w dniu dzisiejszym ,,kupiłem” przedmiot, w cudzysłowiu bo jeszcze nie zapłaciłem za niego na szczęście, przedmiot jest po o wiele niższej cenie niż rynkowa niestety nie zapaliła mi się wcześniej czerwona lampka i kliknąłem kup teraz po czym chciałem zapłacić odrazu blikiem ale jest ograniczenie do pewnej kwoty (co mnie po części uratowało) więc mogę tylko przelewem i pomyślałem, że zrobię to wieczorem ale chwilę po tym jak narazie sobie odpuściłem ten szanowny pan raczył mnie zasypywać smsami na numer telefonu i proponować, że może prześle pieniądze przez przelew natychmiastowy bo coś tam (jak zwykle coś) odpisałem coś tam o ochronie Allegro i jednak okazało się, że by chciał przez Allegro ale po tych smsach odechciało mi się jednak zakupu bo raczej według mnie nic bym nigdy nie dostał ale pan jednak w zaparte, że jak nie przelew natychmiastowy to może jednak poczekać do tego wieczora. Chciałem jeszcze dodać, że ma na trzech różnych aukcjach ten sam przedmiot wystawiony i w trzech różnych cenach, pytanie jest takie, co mogę z tym zrobić bo jednak kliknąłem kup teraz ale nie chcę stracić pieniędzy przez oszusta. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:50291822 Zakup Allegro czy Allegro Lokalnie? Dlaczego sądzisz że to oszust? Zakup od firmy?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:50291822 Masz uzasadnione wątpliwości - po prostu nie płać i zapomnij. Wyślij mailem oświadczenie o rezygnacji z zakupu. Jeśli to firma, oświadczenie będzie skuteczne, jeśli osoba prywatna, będzie nieskuteczne, ale do sądu będzie musiał iść aby cokolwiek od Ciebie wymusić. Nie pójdzie, gwarantuję 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Fajne to pierwsze zdanie, takie nie za długie😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Nie za łatwo tak od razu pisać o oszustwie ? Jak na razie, to Pan zakłada że zostanie naciągnięty, a do niczego nie doszło..... slow down...

oznacz moderatorów

Afrulu
#7 Wielbiciel#

Już miałam taką sytuację,sprzedawca odpowiedział mi,że różnica w cenie może wynikać z dostawy,t.z.n. każda dostawa do niego może mieć inną cenę .Nie wiem czy w tym przypadku chodzi o to samo.

oznacz moderatorów