anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba reklamacji telefonu, brak adresata

Client:55247624
#1 Nowicjusz#
Szanowni Państwo, dziś otrzymałam zwrot przesyłki za która zapłaciłam przy nadaniu 15 zł i przy odbiorze 14 zł. Wróciła do mnie z info., że adresat wyprowadził się (!?). Pomijam wycenę mojego czasu i dyskomfort z braku dostępu do urządzenia. Ktoś za to zapłaci, czy to nadal jest naciąganie klienta na wiele sposobów przy okazji transakcji na odległość.  Proszę o skuteczne przysłanie kuriera w celu odbioru telefonu do reklamacji pod właściwy Państwa adres.. Pilne. Dot.Mobi-fan
Przed nadaniem potwierdzaliście Państwo termin i lokalizację. Minęło od dnia nadania 6 dni!
 
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:55247624 Napisz to samo w tym miejscu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Sprzedawca będzie miał 24 godziny na wyjaśnienie sprawy, a po tym czasie wsparcia udzieli Ci pracownik Allegro. Jeśli wysłałaś telefon na właściwy adres, podany w aukcji lub w oddzielnej korespondencji, sprzedawca będzie musiał pokryć koszt tej wysyłki i koszt powrotu paczki, a także koszt ponownej wysyłki reklamacyjnej. Nie reklamuj towaru z gwarancji, powołuj się na 2-letnią rękojmię - to podstawa. Nie kończ Dyskusji przed ostatecznym rozwiązaniem problemu.

oznacz moderatorów