anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o pomoc, rozmowa z konsultantami allegro jest jak gra w ping ponga

modagsm13
#7 Wielbiciel#

Od ponad miesiąca moje "świeże" konto jest zawieszone ( aukcje usunięte). Po krótce opisując sytuację: W momencie wystawiania ofert przez pewien program zaczytały się błędne ceny na wszystkie produkty. Ceny produktów były 4x niższe niż ceny w hurtowni, więc oczywista strata na starcie...Sprytna klienta z takim samym asortymentem jak my kupiła w 2 różnych transakcjach jakieś 40 produktów. Anulowałam aukcje, przeprosiłam i szybko zwróciłam wpłatę. Niestety najpierw poleciał 1 negatyw, więc były próby kontaktu, prośby o usunięcie negatywa i zrozumienie jak sprzedawca - sprzedawcę, jednak przyniosło to skutek odwrotny i ta kupująca wystawiła kolejnego negatywa! 

Pisałam już kilkukrotnie w tej sprawie do allegro i cały czas otrzymuję odpowiedź, że muszę porozumieć się z klientką która dała negatywny komentarz, co jak wspomniałam nie przyniosło żadnych pozytywnych skutków. Śmiem twierdzić że jest to nieuczciwa zagrywka konkurencji, ponieważ kupująca sprzedawała taki sam asortyment. 

Na moje prośby o odblokowanie konta Allegro pisze ciągle te same odpowiedzi: "Przykro mi, niestety zdjęcie ograniczeń z tego konta nie będzie możliwe. Aktualny wynik jakości sprzedaży (nieakceptowalny) oraz polecenia na poziomie 0% nie pozwalają na to. 
 W tym przypadku niestety ograniczenia muszą pozostać na koncie do czasu podniesienia powyższych wskaźników."  

To jest absurd, bo nie da się dogadać z tą złośliwą kobietą ani też nie da się poprawić jakości konta, bo usunęli nam wszystkie przedmioty ze sprzedaży! Czy ktoś może doradzić jak wybrnąć z tak beznadziejnej sytuacji?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

komis-bell
#21 Demiurg#

@modagsm13 Zapytaj czy wyrażają zgodę na założenie nowego konta. Jeśli wyrażą to załóż nowe i działaj dalej na nowym.
Jeśli nie... to raczej za wiele nie poradzisz.

oznacz moderatorów