anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z adresem dwuczłonowym

MAMY ROZWIĄZANIE!
marlena250288
#8 Zapaleniec#

Hej nie mogę wpisać adresie dostawy miast dwuczłonowych... Tymi nie wiem kod pocztowy 00-000 Pcim Dolny.. wyskakuje że są nieprawidłowe znaki (w domyśle spacja) i że nie mogą być inne poza literami.. kropki i myślniki tęż nie przechodzą..  wcześniej zapisane adres z dwuczłonowa nazwa hulają ale jak chce nawet zedyrowac i zmienić imię nazwisko a zostawić miejscowość to znowu wyskakuje tan błąd i nie mogę zedyrowac lub utworzyć nowego adresu... Ktoś coś?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marlena250288 nie udało mi się powtórzyć tego błędu. Widzę, że złożyłaś zamówienie i w adresie dosatwy jest podane miasto z dwuczłonową nazwą. Potwierdź proszę, czy udało Ci się rozwiązać problem? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
marlena250288
#8 Zapaleniec#

Tak jak pisałam wyżej, użyłam już wcześniej zapisanych adresów. Nie mogę stworzyć nowych z dwuczłonowa nazwa ani edytować tych które sajuż wcześniej zapisane  w adresach i mają dwuczłonowa bo nie zapisuje się edycja i wyskakuje błąd że są niedozwolone znaki w nazwie... Mogę wysyłać paczki na niezedytowane adresy dwuczłonowe które mam zapisane lata temu... (Chciałam nadać paczkę na innego adresata w tej samej miejscowości)...

oznacz moderatorów
marlena250288
#8 Zapaleniec#

Właśnie sparwdzialam. Problem faktycznie już znikł i nazwy dwuczłonowe działaja bez problemu, zarówno przy edycji jak i przy dodawaniu nowych adresów. 

oznacz moderatorów