anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aplikacją IOS

mrwanyok
#7 Wielbiciel#

61C77468-6C5D-47FB-BD97-C4A5C97155FE.jpeg

27B74EDA-09CF-44FF-9A8F-23C465BEE7D7.jpeg

83618C22-4403-4126-81BE-DF4B2AF1DAFE.png

Już chyba z 10 ostatnich actualizacij appki dla IOS nie usuwacie problemu z mrugającymi pionowymi pasami pikseli na białem tle pod czas scrolów zdjęć! Probowałem różne iphone np: 13 pro, 11 pro max, 12 - jedno i to samo.


Ledwo znalazłem gdzie można zgłaszać problemy ponieważ w aplikacji takiej opcji niema?!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mrwanyok Cześć. 🙂 Czy te kreski pojawiają się tylko w aplikacji Allegro? Czy jeśli zrobisz zrzut ekranu urządzeniem, na którym ten problem występuje, to kreska zostaje uchwycona? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mrwanyok
#7 Wielbiciel#

Też to na początku pomyślałem że się wyświetlacz popsuł. Ale po sprawdzeniu na iphone u brata a potym u żony pokazało że problem występuje tylko w apce allegro, tylko jeśli masz na zdjęciu dużo białego tła i tylko jeśli włączysz „night mode”.

jeśli zrobić zrzut to tego niema.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mrwanyok Dziękuję. W jaki sposób dodałeś dark mode do aplikacji, za pomocą jakiej wtyczki? 

Sprawdziliśmy to u siebie na telefonach z iOS i nie udało nam się tego powtórzyć. Czy byłaby szansa, żebyś nagrał i przesłał nam filmik, na której będzie widoczna ta kreska? Czy jest ona widoczna na każdej ofercie z dużym białym tłem czy tylko na niektórych? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mrwanyok
#7 Wielbiciel#

Wtyczka - Night mode:

https://support.apple.com/pl-pl/HT210332

Dobrze że tu oczywiście można wrzucać filmiki jak zdjęcia😵💫

https://youtube.com/shorts/ENFIy3Z6PTg?feature=share

 

Na jakim iphonie testowane? 

 

oznacz moderatorów