anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z cashbak

nealleQe
#7 Wielbiciel#

Może tu ktoś mi pomoże, bo już opadają mi ręce po rozmowie dotyczącej zgłoszonego problemu allegro.

Od 16 czerwca Goodie oczekuje na potwierdzenie mojego zakupu przez allegro aby mogło naliczyć cashbak.

Allegro nie reaguje albo wciska mi takie bzdety, że żal opowiadać.

Zgłosiłam brak brak transakcji w Goodie i właśnie tam moje zgłoszenie wisi jako oczekujące, ponieważ czekają na to aż allegro potwierdzi zakupy 

Oczywiście dopełniłam wszystkich warunków zakupów, kupując wobec wytycznych Goodie, tu nie ma żadnego gadania.

Pisałam (już ponad 20 wiadomości!!!) do allegro i za każdym razem jestem robiona w trąbę coraz to nowszymi,przyczynami tej sytuacji gdy tylko podważam poprzednią przyczynę.

Serii...allegro pisze np że przewoźnik nie współpracuje z nimi, w odpowiedzi wysyłam do Allegro informacje dostępne dla każdego że przewoźnik współpracuje, no to przepraszają 

Potem kolejna głupia odpowiedź, że sposób wysyłki kurierem za pobraniem, którą wybrałam nie włącza się do współpracy z Goodie, na co ja ostatnimi siłami odpowiadam, że są w błędzie i tak w kółko.

Co ja mam zrobić?

Jestem ewidentnie traktowana na zasadzie próby zbywania mnie.

Poprosiłam aby allegro zgłosiło się w mojej sprawie do Goodie, na co dostałam odpowiedź, że to Goodie ma się do nich zgłosić (sic)

Zaznaczam, że w formularzu zgłoszenia do Goodie, który wypełniłam na samym początku wyraźnie widnieje informacja, że Goodie oczekuje na potwierdzenie zakupu przez sklep czyli allegro 

Proszę o pomoc, bo już opadają mi ręce😔

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nealleQe przykro mi, ale nie będziemy Ci tutaj w stanie nic więcej pomóc niż to co już wiesz z korespondencji mailowej. W tej sytuacji to Goodie jest organizatorem cashbacku i to oni jako organizator powinni się zwrócić do nas w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów