anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym

AspenWro
#7 Wielbiciel#

Witam Allegrowicze, mam problem z klientem, może macie jakieś cenne rady.

Sytuacja wygląda tak, klient kupił produkt, w opisie jasno i wyraźnie jest napisane do czego on służy.

Klient nie zastosował się do zaleceń producenta i opisu, zastosował produkt na NIE WYMIENIONE w opisie podłoże. Teraz jest wielce zbulwersowany faktem iż produkt nie zadziałał. Domaga się zwrotu pieniędzy i dodatkowo rekompensaty, dodam, że 5l preparatu mimo wszystko wykorzystał. 

Domniemam, że może tu chodzić o próbę wyłudzenia.

Jakieś rady ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak ma zastrzeżenia co do zgodności z opisem na temat produktu to powinien złożyć reklamacje a nie próbować dostać rekompensatę . Ty rozpatrujesz reklamacje i decydujesz czy ją uznać czy odrzucić . Negatywa niestety ale może subiektywnie i tak Ci przywalić .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zalecenia odrzucić reklamacje jak ją złoży na produkcie pewnienpisze wołem i w ofercie na co i jak stosować

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@AspenWro Jeżeli jest tak jak piszesz i wszystko było opisane w ofercie to odrzuć jakieś żądania, ale z wielu postów tu opisanych widziałem dużo rzeczy i dopóki nie widzę wpisu drugiej strony....????

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@AspenWro jeśli korzystał z produktu niezgodnie z jego zastosowaniem, to sam sobie ograniczył prawo reklamacji, bo nikt by mu jej nie uznał. Takich klientów jest teraz masa. niedawno też był post, tego typu, że gośc kupił buty piłkarskie, które miały specjalne oznaczenie, że nadają się tylko do gry na trawie. Po czym zareklamował je sprzedawcy, że jeden się uszkodził, ale sam stwierdził, że grał w nich tylko na sztucznych nawierzchniach, do których nie były przeznaczone 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów