anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z odesłaniem towaru

Barkazik
#7 Wielbiciel#

Witam. Zakupiłem ostatnie twardy dysk, który nie odpowiada opisowi (mam dokładnie taki sam i działa jak należy). No i chcę go zwrócić, 

mam na to jeszcze czas. Próbowałem się kontaktować kilka dni temu ze sprzedawcą, oczywiście zero odpowiedzi. No to spróbowałem to załatwić przez formularz allegro. I oto podany adres do wysyłki:

Wysyłka własna

1. Odeślij produkty na poniższy adres:


sichuanfanzhen
sichuanshengchengdushiwuhouqujinhuaqiaojiedaojiulongshequyizuguanghuadongqilu200haofu252hao
610000 sichuanshengchengdushiwuhouqujinhuaqiaojiedaojiulongshequyizuguanghuadongqilu200haofu252hao
Chiny


Wyślij do 20 czerwca 2023 (pozostało 14 dni).
Adres otrzymasz też na e-mail.

Data odstąpienia: 6 czerwca 2023

Wydrukuj adres

2. Napisz na przesyłce numer zwrotu

Przyspieszy to zwrot Twoich środków.

Co o tym myślicie? Czy taki adres może być?  Wygląda na to, że to jakiś oszust.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

komis-bell
#21 Demiurg#

To nie oszust tylko ‚chińczyk’ a dysk to pewnie podróbka. Wysyłka do Chin tania nie będzie. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Kosztu to jedno

ale czy wysyłka na te adres z etykiety nie wróci jako adres nieistniejący?

kupiles z Chin, chłopie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Barkazik  Należy patrzeć co opisane jest w ofercie, czasem zwrot jest droższy od zakupu. odsprzedaj będzie taniej.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Barkazik jakby ci to powiedzieć tak wyglądają chińskie znaczki przepuszczone przez google translator ale czy on nie walnął babola to nie wiem

Zrzut ekranu (273).png

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Adres jest poprawny, tylko zapisany jednym ciągiem, bez odstępów pomiędzy wyrazami.  Allegro powinno zwracać uwagę na poprawne podawanie adresu sprzedawcy. 

ps. Chińczycy mogą więcej, polski sprzedawca dostałby pewnie blokadę kontra za coś takiego.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Poprawny adres jest u mnie na screenshocie pod tlumaczeniem chinskiego 

oznacz moderatorów

Barkazik
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo!

oznacz moderatorów