anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z płatnością BNP Paribas

megacar1
#8 Zapaleniec#

Witam,

do tej pory nie było problemu z płatnościami. Dziś się pojawił, polega na doborze banku. BNP Paribas ma oddzielne strony logowania na konta prywatne GOonline i firmowe GOonline Biznes. Zarówno loginy jak hasła są zupełnie różne. Posiadam konto allegro firmowe (wasza nazwa business) i teraz przy wyborze banku przy próbie płatności przekierowywany jestem na stronę bankowości prywatnej, gdzie nie mam konta. Za cholerę nie jestem tego w stanie zmienić by wybrać konto firmowe banku GOonline Biznes. Jakieś sugestie co zrobić?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@megacar1  Cześć. W przypadku metody BNP Paribas opcja płatności z rachunku firmowego nie jest dostępna ze względu na ograniczenia po stronie banku. 

oznacz moderatorów

megacar1
#8 Zapaleniec#

hmm do tej pory była, co się zmieniło?

oznacz moderatorów

CoolPh0ne
#7 Wielbiciel#

dziwne bo w innych serwisach jest dostepne

oznacz moderatorów

OlciaS_19
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem i jest to dość wkurzające. Bank twierdzi że wina nie leży po jego stronie, tylko od operatora płatności. Skoro to problem żebyście podłączyli pod tą opcję stronę do wyboru konta. To zróbcie dla klientów dwa rozwiązania np. BNP PARIBAS i BNP PARIBAS BIZNES i załączyli dwa różne linki do logowania lub jeśli macie usługodawcę usług płatności to zlećcie to im, jesteście na tyle dużą rybą że na pewno zostaniecie w tej kwestii wysłuchani a klienci będą Wam na pewno bardzo wdzięczni.

oznacz moderatorów