anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością Google Pay mBank

#7 Wielbiciel#

To kolejny przypadek kiedy kupuję coś i opłacam za pomocą Google Pay z aplikacji Allegro na androida.

Transakcja jest inicjowana, dostaję 3dsecure, akceptuję w aplikacji mobilnej mBank.. a płatności nie ma ! 

W historii autoryzacji w mBank jest 1 błędna i druga prawidłowa akceptacja transakcji z tej samej minuty. 

Nauczony tym, że to się nie wykonuje po 5 minutach klikam "anuluj płatność" aby raz jeszcze opłacić. Czynię to z poziomu aplikacji, ponów płatność, google pay, 3dsecure, mBank.. i tam akceptuję transakcję.. ale płatności nie ma, znowu.

Co najgorsze tym razem PayU zabrało mi środki 3100zł, w allegro płatności nie ma. Jak i gdzie mogę to zareklamować ? Mam ID transakcji z GooglePay i ślad w historii mBank. W aplikacji allegro płatność anulowana, nie ma śladu po pieniądzach.

Odp.: Problem z płatnością Google Pay mBank

#21 Demiurg#

@kaf3l W takiej sytuacji pieniądze wrócą do Ciebie automatycznie po 2-3 dniach roboczych. Nie musisz tego nigdzie zgłaszać. Jeśli masz problem, zmień metodę płatności.

Odpowiedz
Ładowanie...

#7 Wielbiciel#

Rozwiązałeś to jakoś ,bo ja od jakiegoś czasu mam ten sam problem. Identycznie jak piszesz. Ale tylko przy płaceniu na allegro. 

Odpowiedz
Ładowanie...

#7 Wielbiciel#

Dodam ,że po dokonaniu nieudanej platności wracając do aplikacji mobilnej allegro za każdym razem mam jasny motyw choć używam ciemnego i taki tez jest zaznaczony w ustawieniach.

Odpowiedz
Ładowanie...

#7 Wielbiciel#

Ten sam problem z motywem. Nie rozwiązałem tego i doświadczyłem kilka razy. Najgorzej. Wracam z zakupami na desktop. 

Allegro zwraca kasę ale to trwa i trwa... A płatności mobile się wysypują

Odpowiedz
Ładowanie...