anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością na raty.

Client:29117884
#7 Wielbiciel#

Witam, zamówiłem przedmiot płatnośc zaznaczyłem na raty. Wypełniłem wszystkie foormularze przeszły pozytywanie przychodzi wiadomość z banku raty przyznane ale muszę się udac do banku podpisać umowę ( gdzie w formularzu zaznaczałem że nie jest możlie abym osobiście się udał do placówki) zadzwoniłem na infolinię Pani poinformowała że "czasami tak się zdarza nic na to nie poradzi" zaprasza do banku jeśli nie podpiszę umowy do 11 maja wszystko zostanie anulowane i tak właśnie zamierzam zrobić. Pytanie moje jest takie: widzę mój przedmiot którego jednak nie kupię na raty w zakładce Lista płatności ratalnych status płatności rozpoczęte i nie wiem czy coś muszę robić czy ten zakup mi się samoistnie anuluje po jakimś czasie.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:29117884 Bank działa niezgodnie z zasadami opisanymi na Allegro w materiałach dotyczących rat. Potwierdzenie o którym wspominasz może się odbyć także za pomocą SMS z kodem. Pani w banku wprowadza Cię w błąd - był tu już podobny temat. Raty na Allegro powinny być udzielane bez wychodzenia z domu. Zapytaj tu, co masz teraz zrobić: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:29117884 dokładnie - spotkanie ma być alternatywą, a nie koniecznością. Powinieneś otrzymać sms.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów