anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością w banku Santander

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:34252171
#7 Wielbiciel#

Witam nie mogę zapłacić za zakupy przez santander, nawet nie mogę go zaznaczyć przy kupnie .... ktoś wie o co chodzi?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:34252171  Czyli kartą płatniczą.Jak to jest karta płatnicza to są pewne obostrzenia:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-platnosci/allegro-finanse-jak-zaplacic-za-przedmiot-k...

oznacz moderatorów
Lukrecjush_2006
#8 Zapaleniec#

Mam dzisiaj to samo. Nie można płacić zarówno kartą jak i szybkim przelewem w Santanderze. Wszystkie inne banki dostępne, tylko Santander wyszarzony.

oznacz moderatorów
dudus361
#8 Zapaleniec#

Witam taka informacja widnieje na profilu FB Banku Santander.    Uwaga! Niektórzy z Was mogą mieć problem z płaceniem przez Payu. Skorzystajcie z BLIKA lub innych form płatności.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@dudus361 Kto by zaglądał na fejsia😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Zwyczajny-Kot
#8 Zapaleniec#

Dziś jest to samo, nie ma Santandera jak i chyba kilku innych banków na liście.

oznacz moderatorów
Client:37267017
#1 Nowicjusz#

Potwierdzam nie ma na liście Santander Bank 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34252171 @Zwyczajny-Kot w banku Santander były przeprowadzone prace serwisowe w nocy z 23.04 na 24.04 w godzinach 22:00 - 7:30 Bank informował, że w tym czasie mogą występować problemy z płatnościami. Gdyby podobne problemy wystąpiły w przyszłości, aktualności na temat dostępności usług banku Santander można sprawdzić tutaj.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
marlena9971
#1 Nowicjusz#

Chce kupić przedmiot daje szybki przelew  A tu nie ma mojego banku santander 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Przecież jest, ja zawsze płacę z Santandera, ostatnio płaciłem 08.04

oznacz moderatorów
krzysztoftata1
#7 Wielbiciel#

marlena, mam podobny problem. Co ciekawe, wczoraj robiłem zakupy i płaciłem normalnie przelewem 24 z santander. Dzisiaj zonk. Są wszystkie banki prócz Santander. Dlatego chwilkę zaczekam.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Być może bank ma przerwę techniczną, wtedy podczas wyboru banku z listy jego ikona jest szara. Taka przerwa zazwyczaj trwa krótko.

oznacz moderatorów