anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością za pomocą karty podarunkowej

Client:46048234
#7 Wielbiciel#

Witam otóż otrzymałem 2 kart podarunkowe allegro które odrazu wpisałem na konto allegro i problem wygląda tak i na przeglądarce jak i na aplikacji mobilnej nie ma u mnie opcji płatności funduszami kart podarunkowych i zwracam się z pytaniem jak tak owymi środki mógłbym płacić?  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

Chyba za wcześnie wpisałeś i nie można dwóch na raz, powinieneś w momencie kupowania 😞

Kartę podarunkową wykorzystasz przed finalizacją transakcji (“Kup Teraz”, zakupy przez koszyk, licytacje). Zaznacz opcję “Masz kod lub kartę podarunkową?”, wpisz kod Twojej karty i zatwierdź. Kwota do zapłaty zostanie obniżona o wartość karty.

Nie ma możliwości wykorzystania kilku kart podarunkowych podczas jednej płatności. 

Wszelkie zgłoszenia dotyczące kart podarunkowych przyjmujemy pod adresem mailowym karty@allegro.pl. Jeżeli masz pytania lub jakikolwiek problem związany z zakupem, wykorzystaniem, zwrotem lub reklamacją karty, skontaktuj się z nami.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:46048234
#7 Wielbiciel#

Już wszystko działa kupony pojawiły mi się dopiero po kliknięciu formy płatności bankowej. dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów