anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z płatnością

ania1-35
#7 Wielbiciel#

Hej, dokonałam zakupu na Allegro, dostałam automatyczne potwierdzenie na maila, pieniądze z konta zostały pobrane, jednak w aplikacji i u sprzedającego widnieje info, że płatność jest niedokonana. Czy ktoś miał taką sytuację? Co robić żeby odzyskać pieniądze?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@ania1-35 Niedokonana czy nieudana?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ania1-35, chodzi o zakup z 20.03.2021 r.? Z tego, co widzę, płatność Twojego zakupu ma status "zakończona" (status ten zmienił się dzisiaj, czyli 23.03.2021 r. o godz. 15:35).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ania1-35
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 🙂 zależało mi na szybkim zakupie, dlatego zapłaciłam za produkt ponownie, jednak pieniądze za pierwszą transakcję "rozpłynęły się". Skontaktowałam się najpierw ze sprzedającym i potwierdził, że pierwsza próba zakupu widnieje u niego jako "nieopłacone". Pierwsza zapłata, która teoretycznie nie przeszła była opłacana metodą ApplePay, druga (udana) próba była wykonana poprzez Blik. Jeśli mogłabym prosić o podpowiedź co zrobić to byłabym bardzo wdzięczna.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ania1-35, w sytuacji, gdy środki z pierwszej płatności zniknęły z Twojego konta, najszybciej wyjaśnisz tę sprawę, kontaktując się z nami poprzez ten formularz kontaktowy. Jeśli dysponujesz potwierdzeniem płatności, dołącz je proszę do wiadomości jako załącznik. 🙂 

Trzymam kciuki za to, żeby wszystko sprawnie się wyjaśniło! 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów