anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością

MAMY ROZWIĄZANIE!
saraya32
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

mam w koszyku trzy produkty, plus sześć innych wylicytowanych, oczekujących na płatność. Chciałabym za nie zapłacić poprzez zapłać pay. niestety nie widzę możliwości, aby połączyć zakup. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@saraya32 kliknij na górze zaznacz, zahacz wszystkie i na dole opłać, a jak jakieś masz w trakcje to anuluj płatność i wtedy wszystko razem opłać 🙂

zazn.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
saraya32
#1 Nowicjusz#

We wszystkich widzę tylko 6 sztuk wylicytowanych,  a mam dodatkowo 3 sztuki produktów w koszyku, których nie mogę dodać i zapłacić za wszystko razem. Cały czas serwis sugeruje mi osobną płatność za te trzy rzeczy. 

saraya32_1-1644325219429.pngsaraya32_2-1644325233466.png

 

oznacz moderatorów
Client:47295977
#11 Animator#

@saraya32  Kupujesz te 3 przedmioty z koszyka. Po przekierowaniu do banku nie płacisz. W zakładce Moje zakupy anulujesz rozpoczętą płatność. Po lewej stronie zaznaczasz wszystkie przedmioty, które chcesz opłacić i na dole klikasz Zapłać.

oznacz moderatorów
saraya32
#1 Nowicjusz#

Ok, dziękuje, udało się.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@saraya32 nie zwróciłem uwagi że są w koszyku, myślałem że już zakupione 😞  to zrób jak radzi @Client:47295977 i potem jak w pierwszym poście 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Za te 3 przdmioty muisz zrobic "kup teraz" ale po pzrejściu do banku nie płącić. poźniej wejśc w zakłądkę "moje zakupy" i anulować ropoczętą  platność, następnie po lewej stronie zaznaczyć przedmioty z licytacji+ te 3 przedmioty z "kup teraz"i na samym dole kliknij "opłac'.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Za późno 🙂 Nie będzie już rozwiązania 🙂 

oznacz moderatorów