anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z platnoscią

AleQ2007
#7 Wielbiciel#

Witam pisze bo mam dziwną sprawę, zakupiłem kilka przedmiotów. Anulowałem te zamówienia. Zwrot niby dostałem bo saldo na koncie wróciło to stanu z przed płatności. Jednak gdy została zaksięgowana płatność i jeden zwrot saldo spadło i jest jeszcze niższe niż było.(saldo konta mam ujemne)

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

To masz czy nie masz śrdoki z tego "zwrotu".

oznacz moderatorów

AleQ2007
#7 Wielbiciel#

Niby dostałem ale jakby znowu mi płatność pobrało i nie mam

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@AleQ2007 podaj mi numery tych zamówień. Sprawdzę, czy zwrot został poprawnie zaksięgowany.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AleQ2007
#7 Wielbiciel#

fa8eb7a2-7026-11ef-ad0d-8943caf59173

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@AleQ2007 widzę, że zwrot został poprawnie wykonany. Proponuję przejrzeć historię swojego rachunku. Jak zapewne wiesz automatyczne pobieramy należności za nasze usługi z pieniędzy, które masz ze sprzedaży.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AleQ2007
#7 Wielbiciel#

@ayo80 Okej tylko ja dokonałem zakupu zapłaciłem za zamówienie, pieniądze z konta zeszły. Anulowałem zamówienie, kwota blokady transakcji w aplikacji bankowej zmniejszyła się, a pieniądze wracały na konto. Płatność za zamówienie została przeniesiona z blokad to wykonanych transakcji i kwota jednego zwrotu też została tam dodana to nagle ponad 90zl znikło z konta i mam przez to bilans na minusie

oznacz moderatorów

AleQ2007
#7 Wielbiciel#

Jakby pobrało jeszcze raz pieniądze za zamówienie 

oznacz moderatorów

AleQ2007
#7 Wielbiciel#

Dodatkowo w aplikacji bankowej mam 2 płatności z allegro a wykonywałem jedną płatność, jedne 120zl za pierwsze zamówienie, a drugie w blokadach 40zł za rzecz która nie była anulowana, więc coś jednak musi być nie tak.

oznacz moderatorów

AleQ2007
#7 Wielbiciel#

IMG_1256.png

IMG_1255.png

oznacz moderatorów

AleQ2007
#7 Wielbiciel#

Dosłownie wczoraj miałem ponad 70zl a po zaksięgowaniu płatności mam ujemne saldo

oznacz moderatorów

AleQ2007
#7 Wielbiciel#

Jakby były 2 płatności, i z jednej zeszły pieniądze z blokady przez anulowanie i zwrot pieniędzy i druga płatność która zabrała całą kwotę.

oznacz moderatorów

AleQ2007
#7 Wielbiciel#

@ayo80 

fa8eb7a2-7026-11ef-ad0d-8943caf59173

oznacz moderatorów