anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z reklamacją

kriston20
#1 Nowicjusz#

Zakupiłem telefon od sprzedawcy ,było napisane że jest sprawny i tyle mi wystarczyło mógł być odrapany i brudnu byle sprawny.Telefon przyszedł i miał lekko pękniętą szybkę około 3 cm, ale machnąłem na to ręką, potem sprawdziłem telefon czy działa poprawnie a,
wyszło że ma całkowicie padniętą baterię trzyma 1 godz.,głośniki telefonu były niesprawne do użytku (to samo już przekreśla telefon),pozatym opis parametrów się nie zgadzał miał być 32gb a było tylko 12gb.Wniosek zeklamacji złożyłem i wysłałem pod DOKŁADNY Adress z zakładki zwroty.Paczka po tygodniu przyszła że nie ma takiej firmy.Zadzwoniłem do sprzedawcy i poprosiłem o dokładny adress zwrotów. zgadzał się z tym na który wysłałem przedmiot.Sprzedawca nic nie zrobi póki nie otrzyma przedmiotu a ja już mam dość płacić za wysyłke zwrotu a potem raz jeszcze jak paczka wraca do mnie to błędne koło i ja się poddaje. Pozatem telefon przyszedł pocztą (ten ze zwrotu uszkodzony jakby paczka upadła albo została rzucona tera nadaje się do śmieci.
Czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Rozpocznij Dyskusje i poproś tam o pomoc Allegro. Sprzedawca ma obowiazek załatwienia sprawy zgodnie z zasadami i musi w Dyskusji się wypowiedzieć. Pracownik Allegro udzieli Ci wsparcia. W zakładce Kupione kliknij Szczegóły i tam poszukaj opcji Zgłoś problem. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tu masz bezpośredni link; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

Dodam, że sprzedawca musi Co zwrócić koszty wszystkich wysyłek, także tej nieudanej, gdy paczka wróciła, pod warunkiem, że wysłałeś na prawidłowy adres podany w aukcji.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kriston20 rozpocznij dyskusję allegro pomoże bo sprzedawca ma obowiązek przyjąć reklamację

Pozatem telefon przyszedł pocztą (ten ze zwrotu uszkodzony jakby paczka upadła albo została rzucona tera nadaje się do śmieci.

Tu masz problem bo powinieneś spisać protokół szkody o ile dobrze zapakowałeś 😞 jak w kopercie to masz problem z Twojej winy telefon został uszkodzony 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów