anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z sprzedajacym

Client:58673539
#7 Wielbiciel#

Witam kupilem silnik do opla astry 1.4 z Numer oferty: 9114404027 , silnik dotarl ale nie zgodny z Towarem zadzownilem wiec do pana ktory go wysylal powoedzial ze przyjedzie drugi na wymianke silnik do tej pory juz 3 tygodnie dzwonie do pana z Allegro i mowie ze co sie dzieje z tym silnikiem jal pan go nie ma to prosze o zwrot pieniedzy, a on mowi "mysli pan ze tylko pana mam mam 500 innych osob, i pozniej zaczyna przeklinac i sie rozlacza, sprawa zostala zgloszona na policje i od tego czasu ma tydzien czasu na odeslanie pieniedzy  bo sprawa pojdzie do sadu, mam pytanie do was czy moge jakos oprocz policjo przez Allegro o swoja kase walczyc? pozdrawiam

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:58673539 Bo musisz sam to wypełnić i wysłać

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:58673539 No to pisz od razu, że nie kupiłeś tego na Allegro, tylko umawiałeś się przez telefon poza serwisem. Teraz to możesz tylko iść sobie na policję, Allegro Ci nie pomoże.

oznacz moderatorów

Client:58673539
#7 Wielbiciel#

Dobrze rozumiem sprawa juz zostala zgloszona myslalem ze tu cos da rade ale jak nie to oki rozumiem

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:58673539 Kup teraz drugi silnik, tym razem przez allegro. Po odebraniu silnika zrób zwrot tego złego.

oznacz moderatorów

Client:58673539
#7 Wielbiciel#

Sprobuje tak jak pan mowi, moze sie uda pozdrawiam

oznacz moderatorów