anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z weryfikacją allegro pay

Gi3
#7 Wielbiciel#

Witam.

Po zakończeniu współpracy PayPo z Allegro z którego dość często korzystałem wdrążono własny program odroczonych płatności Allegro Pay.

Nie sprawdzajać wcześniej raportu BIK postanowiłem przyłączyć się i poddać weryfikacji Allego Pay.

Weryfikacja przebiegła negatywnie że względu na wpis w KRD. Sprawdzając faktycznie miałem wpis od PZU za jakąś składkę ubezpieczenia zawodowego. Po uregulowaniu płatności wpis został usunięty.

Po kilku miesiącach znów próbuję weryfikacji Allegro Pay i znów odmowa że względu na wpis do KRD.

Zamówiłem raport od KRD, brak negatywnych wpisów same wpisy na zielono.

Mijają kolejne lata a weryfikacja negatywna pokazuje to samo. Allegro na infolini twierdzi ze pobiera aktualne raporty i weryfikuje na bieżąco. Raporty BIK w tym i KRD bez opóźnień w spłatach. Kredyty, linie odnawialne, raty w sklepach normalnie przydzielane, a na allegro dalej ten sam problem.

 

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gi3 przykro mi, że nie możesz korzystać z Allegro Pay, jednak nie jestem w stanie pomóc w tej sytuacji, napisałeś, że już kontaktowałeś się z Doradcami z Allegro Pay, a tylko oni mogą coś więcej podpowiedzieć w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów