anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wybraniem kraju do wysyłki

HEBIE
#7 Wielbiciel#

Po wybraniu produktu klikam opcję dostawa. Rozwija się lista krajów i cennik. Wybieram kraj akceptując tymsamym cennę wysyłki. Następnie przechodzę do zakładki płacę i wybieram metodę dostawy, w tym wypadku  jako kraj Niemcy. Po zaakceptowaniu wyświetla mi meldunek 

 

  • Sprzedający nie wysyła do Twojego kraju. Zmień adres lub wybierz inną metodę dostawy.

     

    Kontaktowałem się już ze sprzedawcą, który poinformował mnie, że wysyłki organizuje Allego i tam ma się zgłosić.

    Macie jakąś propozycję żebym mógł ten produkt kupić ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@HEBIE Podaj mi proszę numer lub link do oferty, którą jesteś zainteresowany. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

HEBIE
#7 Wielbiciel#

Numer oferty: 9913453446

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HEBIE przykro mi, jednak wynika to z tego, że sprzedający nie uzupełnił numeru EPR związanego z rozszerzoną odpowiedzialnością producentato wymóg, który wynika z dyrektywy o opakowaniach i odpadach opakowaniowych. Cele dyrektywy są takie same w całej Unii Europejskiej – poprawa redukcji odpadów i zwiększenie częstotliwości recyklingu.
Jednak przepisy EPR i wynikające z nich obowiązki, różnią się od siebie w poszczególnych krajach. W Niemczech i Francji przepisy EPR odnoszą się również do sklepów internetowych oraz sprzedawców, którzy działają na platformach sprzedażowych, takich jak Allegro. Jako platforma sprzedażowa jesteśmy zobowiązani do sprawdzania, czy sprzedający, który chce wysyłać produkty do Niemiec i Francji, uzyskał właściwe dla danego kraju numery EPR (na przykład w niemieckim rejestrze LUCID – dla opakowań produktów, w tym opakowań wysyłkowych). 
Jeśli więc sprzedający nie  dodał tego numeru do konta Allegro to wysyłka do Niemiec nie będzie możliwa w jego ofertach.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów