anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zakupem - podróbka

Client:100100760
#7 Wielbiciel#

Kilka miesięcy temu kupiłem słuchawki AirPods Pro za kwotę 900 zł bez rejestracji. Słuchawki miały być oryginalne. Sprzedający miał wiele pozytywnych ocen. Problemu teoretycznie nie było do dzisiaj kiedy okazało się, że jedna ze słuchawek rozleciała się samoistnie. Po wizycie w serwisie okazało się, że na pudełku, słuchawkach i etui są inne numery seryjne a całość jest podrobiona. Założyłem przed chwila konto żeby widzieć swoje poprzednie zakupy ale nie widzę historii zakupów 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:100100760
#7 Wielbiciel#

Podobno po założeniu konta wszystkie moje poprzednie zakupy powinny być widoczne. Mój adres mailowy nie uległ zmianie 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Poczekaj. Allegro to dzisiaj po południu jedna wielka awaria.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:100100760 Jeżeli kupiłeś bez rejestracji, po założeniu konta wcześniejsze zakupy nie będą widoczne. Nie skorzystasz też z Programu Ochrony Kupujących. Jeżeli zakup okazał się podróbką, możesz to jedynie zgłosić na policję. Oczywiście możesz wcześniej złożyć pisemną reklamację sprzedawcy z rękojmi, nie z gwarancji, on odpowiada za towar przez 2 lata. Domagaj się wymiany na towar oryginalny lub zwrotu wszystkich kosztów po odesłaniu. Poinformuj go, że zgłosisz sprawę na policję. Allegro przy zakupach bez rejestracji Ci nie pomoże.

oznacz moderatorów