anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze spłatą pożyczki - Monedo. Czy ktoś jeszcze nie dostał maila w sprawie przeniesienia rat?

catheriinne
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich

Mam problem ze spłatą pożyczki na Monedo. Wiem, że firma ogłosiła upadłość i również rozmawiałam z kancelarią, która przejęła część rat od upadłej firmy. Niestety nie mają mnie w bazie, a ja nie dostałam żadnego maila w tej sprawie (ani SMS-a). Czy jest ktoś w podobnej sytuacji? Czy jest coś co mogę w tej sprawie zrobić? Jestem trochę w kropce, bo nawet nie wiem do kogo mogłabym się zgłosić. Ktoś może wie jeszcze jaka firma na przykład przejęła resztę rat? Czy zostaną mi policzone jakieś odsetki? 

Serdecznie dziękuję za każdą odpowiedź. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@catheriinne To Allegro udostępniało płatność ratalną przez Monedo. Wiele już osób pisało tu o problemach ze spłatą rat od tego pożyczkodawcy, o wiadomościach przesyłanych tylko SMS-em o zmianie danych do spłaty rat, o zmianie numeru konta na inny podmiot. Niech teraz Allegro tłumaczy się tego, co zgotowało pożyczkobiorcom na swojej stronie. Pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a&subjectId=8688a2af-7...

oznacz moderatorów