anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sporem - brak wplaty. Allegro umyło ręce

Golec17
#1 Nowicjusz#

Witam. Wylicytowałem towar sprawny, do przegladu. Na przegladzie usterka czesci za 550zł. Otworzyłem spór. Przez jakieś 2 tygodnie wymiana maili (1 na 2 dni), interwencja pracownika allegro. uzgodniliśmy ze sprzedającym że zwroci 200zl. Dośc mam nerwów. Zgodziłem sie żeby szybko zapomniec. Na przelew mam czekac kilka dni. W tym czasie (12 lipca) allegro uznaje spór za zakończony bo minęło 30 dni. 2 maile do sprzedającego - cisza. Zostałem oszukany pod okiem allegro. Wszystko do wglądu. Można komus wysłać bubel. Ważne żeby przeciągnąć w czasie. Bardzo sie zawiodłem.... 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Zamknięcie dyskusji po 30 dniach jest normalne, jest to określony regulaminem czas na dyskusję 30dni, ale nie masz co się martwić zawsze idzie uzyskać pomoc Allegro i nikt Cię nie oszukał. Rozumiem że sprzedajny nie zwrócił Ci kasy, napisz tu a pomogą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Złóż wniosek do POK. Nie chciał zwrócić 200 zł to karzą mu zwrócić całość...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Golec17 Podaj mi proszę numer zamówienia i login konta, którego dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów