anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedawcą

Client:88565385
#7 Wielbiciel#
  • Witam!

Trafiłem na nieuczciwego sprzedawcę,,karteczka_pl,, zakupiłem szary pasek ze zdjęcia,po zakupie sprzedawca zmienił zdjęcie i twierdzi że to moja wina. Dostałem inny i gorszy produkt, sprzedawca nie chce przyjąć zwrotu bo twierdzi że mi się nie należy, był bardzo prostacki i chamstko zwracał się do klienta. Brak kontaktu telefonicznego i e-mail, jeszcze żąda ode mnie bezczelnie żebym zmienił opinie na pozytywną,bo chcę zdobyć odznakę super sprzedawcy . Już nie zależy mi na odzyskanie pieniędzy,ale co mam zrobić żeby tacy sprzedawcy byli przez allegro karani? Jak dodać opinię do sklepu, pozdrawiam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:88565385 w szczegółach zakupu masz przycisk ,, zgłoś problem z zakupem ,, skorzystaj z niego .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:88565385 Otwórz dyskusję, nie może sobie zmieniać oferty po zakupie. masz tu pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

W "moich zakupach" masz aukcję zapisaną ze zdjęciem i opisem z momentu zakupu. Późniejsze zmiany zdjęcia w aukcji mają wpływ dopiero na kolejne zakupy.

Zawsze możesz założyć mu dyskusję i poprosić o pomoc pracownika Allegro, który nałoży karę za chamskie zachowanie.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów