anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zmianą adresu do odbioru przesyłki

pabelko1
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam problem ze zmianą adresu do odbioru przesyłki , zmieniam na inny adres do odbioru od was otrzymuje potwierdzenie zgodne z tym adresem ,ale od klienta dostaje całkowicie inny adres do odbioru przesyłki.

Coś jest nie tak ! Czekam na komentarz w tej sprawie.

Pozdr..

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@pabelko1 napisz jaśniej bo nic z tego nie wynika, klient wypełnił formularz z dostawą a potem dosłał mailem inny adres czy co ???  W sumie wiążący jest w formularzu dostawy który wyświetla się w zamówieniach https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pabelko1
#7 Wielbiciel#

Do zakupu zmieniłem adres doręczenia przesyłki na inny , od was dostałem maila z potwierdzeniem z tym zmienionym adresem, ale zaraz dostałem maila od sprzedawcy link w którym mój adres doręczenia przesyłki  był inny  niż podałem  na zamówieniu !Czyli reasumując przesyłkę dostałbym w inne miejsce niż podałem w zamówieniu.Teraz chyba jaśniej to napisałem

oznacz moderatorów

pabelko1
#7 Wielbiciel#

Do zakupu zmieniłem adres doręczenia przesyłki na inny , od was dostałem maila z potwierdzeniem z tym zmienionym adresem, ale zaraz dostałem maila od sprzedawcy link w którym mój adres doręczenia przesyłki  był inny  niż podałem  na zamówieniu !Czyli reasumując przesyłkę dostałbym w inne miejsce niż podałem w zamówieniu.Teraz chyba jaśniej to napisałem .Czekam na odpowiedź

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

od was dostałem maila z potwierdzeniem z tym zmienionym adresem

od kogo nas? to jest forum a nie czat z allegro 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To kto zawinił ? Kowal czy Cygan?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, Malarz 😄

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Jak to kto? Zawsze winny jest sprzedawca z allegro.... 

oznacz moderatorów