anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem ze zwrotem popsutego towaru

pillreports
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry. Może mi ktoś poradzić co zrobić w przypadku gdy zakupiłam 3 zegarki, jeden nie działa, chcę zwrócić sprzedawcy przedmiot, a ten mnie ignoruje, kupiłam poza allegro, ponieważ był problem z wysyłką do niemczech. Teraz allegro nie wiele pomoże a ja nie wiem co zrobić. Poproszę o radę 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie niewiele możesz zrobić z tym.

oznacz moderatorów

pillreports
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No bład że kupiłeś poza Allegro, jeszcze od prywatnego.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@pillreports Nic nie zrobisz > jak kupiłaś poza Allegro, to nie dostaniesz od nich pomocy > po prostu masz nauczkę na przyszłość, że jeżeli ktoś Ci napisze oo problemach z płatnościami przez Allegro, to go olej > poszukaj gdzie indziej > bardzo często takie transakcje poza Allegro tak się kończą > pozostaje Ci tylko sąd, ale masz 0,01% szansy na wygranie sprawy.

oznacz moderatorów

pillreports
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za odpowiedź. Mało napajająca optymizmem, ale wiem na czym stoję. Proszę mi powiedzieć, Allegro nie pomoże, ok, ale czy mogę ich jakoś powiadomić , że sprzedawca jest nie uczciwy? Gdyby transakcja odbyła się normalnie, zapewne nie mógł by mnie tak zlekceważyć, więc nie jest to uczciwość tylko działanie według zasad Allegro, a jak zasad nie ma to sprzedawca zasady swoje ma nie uczciwe. 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pillreports a zakup był od firmy czy osoby prywatnej ?

Jak od firmy, znajdź adres rzecznika konsumenta z jego miejscowości, napisz maila lub wyślij list że są problemy, rozróżnij też zwrot odstąpienie od reklamacji inne zasady !!!

Jak od osoby prywatnej to zwrotu - odstąpienia nie musi przyjmować ale reklamację już tak w tym przypadku pozostanie Ci sąd 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pillreports
#1 Nowicjusz#
ALLNOEL_pl
Firma
 
 
oznacz moderatorów