anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt potaniał

Ponse_de_Leonse
#1 Nowicjusz#

Allegro oszukuje na obserwowanych aukcjach. Dzisiaj dodałem do obserwowanych spodnie wystawione za 283 zł. Po kilku godzinach dostałem email od allegro, że obserwowany produkt potaniał o 13% z 333 i teraz kosztuje 290. To zwykłe oszustwo. Ciekawe ile ludzi się na takie coś nabrało. Wstyd

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ponse_de_Leonse, sprzedający może zmieniać cenę w sprzedawanej ofercie. Zdajemy sobie sprawę, że mogą zdarzyć się przypadki, gdy cena zmienia się często. Pracujemy nad wyłączeniem powiadomień dla poszczególnych ofert. Zrobisz to już w wersji webowej:

Screenshot 2022-06-09 at 13.51.38 (1).png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Ponse_de_Leonse
#1 Nowicjusz#

Ale powiadomienia przychodzą nie od sprzedawcy, tylko od allegro. Zatem serwis bierze niejako na siebie fałszywą informację. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ponse_de_Leonse jak allegro mówi ,że potanial to potanial i dyskusji nie ma...... dobrze ,że decyzję zakupową zostawili klientom .... prawda ?? 😁

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Moim zdaniem wszystko z obserwowanych powinno być obwarowane koniecznością zakupu w przeciągu tygodnia, a nie jakieś durne zaśmiecanie obserwowanymi ofertami przez pół roku serwerów Allealle 🤣 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale czytałem jak tu sprzedajacy kombinowali żeby obniżyć na chwile i podnieś cenę a wówczas kupujący dostaje taką przekłamaną informację.😒

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@LEW433 To nie są kombinacje tylko częsta zmiana cen, do której sprzedawca ma prawo w każdej chwili. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Poszukaj jak właśnie sprzedajacy tu na forum to opisywali!, oczywiście że mogą to robić. ale nie piszcie że to Allegro.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Czyli mam towar np. w cenie 26,99 zł. I podnoszę cenę do kwoty 50zl. 

Potem obniżam o 10 zł. By klient obserwujący otrzymał e-mail o zniżce 20% 

I mogą łykać to jak młode pelikany? Dziękując jednocześnie że mają darmową dostawę w smarcie? 

 

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Dokładnie tak.

oznacz moderatorów